301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
19 Nisan 2021 - Pazartesi 13:47 Bu haber 8 kez okundu
 
Çetin’den Küçükkuru’ya yanıt “Lütfen gölge etmeyin”
Antalyaspor Basın Sözcüsü Aziz Çetin, İbradı Belediye Başkanı Serkan küçükkuru’nun Antalyaspor ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamaya tepki gösterdi: “Biz, hayalimiz olan kupayı Antalya’ya getirip, şehrimizi kırmızı beyaz bayraklarla süslerken sizden tek şey istiyoruz. Lütfen gölge etmeyin.”
Spor Haberi
Çetin’den Küçükkuru’ya yanıt  “Lütfen gölge etmeyin”

 Çetin, FTA Antalyaspor’un, Başkan Mustafa Yılmaz’ın önderliğinde başlattığı ‘Bayrak Kampanyası’ ile kent olarak Ziraat Türkiye Kupası finaline odaklanmak, şehri kırmızı-beyaza boyamak ve bununla birlikte kulübe maddi gelir kazandırmak için harekete geçtiklerini hatırlatarak, “Kısa süre içerisinde 7’den 77’ye her kesimden destek gördük. Maddi gücü olanlar bayrak satın alarak, olmayanlar kampanyamızın duyulması için gayret göstererek, yerel medyamızın tamamı haberleştirerek, taraftarımız da özellikle bayrak asımında gönüllü olarak bize katkı verdi. Bugüne kadar verilen destek ile ne kadar güçlü bir camia olduğumuzu gördük. Ancak bugün İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’nun yaptığı bir açıklama, oluşan müthiş sinerjiyi bozduğu gibi, manevi olarak camiamıza büyük bir darbe vurdu” dedi.

ALTINDA EZİLİRSİNİZ

“Sayın belediye başkanına birkaç tavsiyemiz olacak; belli ki siyasi deneyiminiz, altından kalkamayacağınız sözleri söylememeniz gerektiğini bilecek kadar derin değil” diyen Çetin, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Antalyaspor siyaset üstü bir kurum olduğu gibi, siyasi söylemlere alet edilemeyecek kadar büyüktür. Altında ezilir, hayatınız boyunca unutamayacağınız dersler verir. ‘Şehir Bizim, Takım Bizim, Kupa Bizim’ sloganımızı dilinize dolayarak ‘Alın size verdik kupayı’ yanıtınız, oturduğunuz koltuğun ağırlığını kaldıramadığınızı da göstermiştir. Belli ki; takım da sizin değil, şehir de. Antalya’nın bir ilçesi olduğunuzu unutmamanızı tavsiye ederiz.  Sizleri sosyal medyanızdan takip ettiğiniz bir İstanbul takımı ile baş başa bırakıyoruz. Siz o takımı takip ederken biz de bir başka İstanbul takımına karşı kupayı alacağımıza yürekten inanıyoruz. Biz, hayalimiz olan kupayı Antalya’ya getirip, şehrimizi kırmızı beyaz bayraklarla süslerken sizden tek şey istiyoruz. Lütfen gölge etmeyin.”

Haber Merkezi

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Çetin’den, Küçükkuru’ya, yanıt, , “Lütfen, gölge, etmeyin”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı