301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 13:36 Bu yazı 735 kez okundu
 
HOŞ BULDUM…
Hatice SUNER
 
 

Uzun zamandan beri yerel basın sektöründe olmama rağmen ilk defa sizlerin karşısına kalem eşliğinde çıkıyorum. İtiraf etmem gerekirse kesinlikle heyecan verici. Bu güne kadar bu heyecandan eksik kalmak ise benim açımdan düşündürücü. Büyüklerimizin de dediği gibi ‘geç olsun ama güç olmasın’ diyelim ve yarın yerine bugün sizlerle bu satırlarda buluşmanın keyfini çıkaralım.

Sektörle tanışmam neredeyse Antalya ile tanışmamla aynı zamanlara denk geliyor. Bu meslekte kalem tutan herkese saygım sonsuzdur. Ben kendimi eli kalem tutanlardan değil de tutmaya çalışanlardan sınıfına alıyorum. Kat edilecek yolu olmalı insanın yazabilmesi için diye düşünüyorum. Bu güne kadar beklemelerimin, niyetlensem de eyleme geçmeyişlerimin bir nedeni de bu düşüncem. Yine de çok iddialı değilim. Tekrar ediyorum, ne kadar piştiğin, neler görüp yaşadığın ve bunların sonucunda biriktirdiklerin yani kısacası tecrübeler önemli. Bu sözlerden sonra yine söylemem gerekir ki, öyle iddia değil benimkisi bu güne kadar heybemde, torbamda biriktirdiklerimi sizinle paylaşma heyecanı ve isteği.

Köşemin adını da sizlerle paylaşmak istiyorum. Köşem de benim gibi bu gazetenin vitrini, ben bu güne kadar bu sektörde çalıştığım tüm kurumlarda gazetenin vitrinini doldurdum. Bundan sonrasında da gazetemin vitrinini en güzel şekilde doldururken, bir yandan da kendi vitrinimden Antalyamızın güzelliklerini, benim ruhuma, gözüme, dileme, kalbime dokunan yerlerini sizinle paylaşacağım. İlk yazımı fazla uzun tutmak istemiyorum. İlk kelimeler dökülürken klavyeden kalbim heyecanla çırpınıyor, bu heyecanı her yazımda koruyacağım. Hem kendim, hem de bu güne kadar bana emek verenler için bu köşeden sizlerle birlikte olmanın doğru zamanının geldiğini düşünüyorum. Umarım herşey güzel olacak. Günümüzde güzellikleri yaşamak, hayal etmek ve hissetmek önemli…

Bu heyecan ve sevgiyle yeniden hoş buldum…

 
Etiketler: HOŞ, BULDUM…,
Yorumlar
Haber Yazılımı