301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 09:44 Bu yazı 3219 kez okundu
 
BÖYLE BUYURMUŞ ÜSTAT!!!
 
 

Sevgili dostum yürekli insan Yeni Yüzyıl Gazetesi sahibi Sayın Ramazan ÇINAR’dan ricada bulundum, “dedim ki hocam senin gazeten günlük benim gazete haftalık Sevgili Mustafa AKAYDIN hocamla bir söyleşi yapacam bu söyleşiyi senin gazete de yapalım orada yayınlansın.  Ramazan hocam sağolsun gereken her şeyi fazlasıyla yaptı buraya kadar her şey güzel ama benim adım gazete de ne olarak geçecekti…? Çünkü Yeniyüzyıl gazetesi resmi ilan alan günlük bir gazete ve benim üzerime kayıtlı bir gazete zaten var HABERCİ gazetesi, muhabir olarak adım geçmez sıkıntı yaratır. Zaten bu bir kere olacaktı ve herkes kendi yoluna gidecekti. Ben Hocama (R.Ç) konuk muhabir yazabileceğini söyledim bu şekilde bağlayıcı bir taraf olmazdı gazeteyi. İsmim  “Fahri muhabir” olarak geçti.  Hiç üzerinde durmadım bile neyse Sayın AKAYDIN hocamla söyleşi yaptık. Gazetede yayınlandı.

Aradan birkaç gün geçti bir dostum aradı telefondan üç harfli bir gazete yaşını başını almış hiç tanımadığım adını duymadığım bir vatandaş benim o gazetedeki röportajım üzerinden sevgili hocam “AKAYDIN’a” vuruyor. “ fahri muhabir  “ tanımı da “Ti”ye alınmış.

Bak şimdi tanımam etmem kimdir bilmem ne kadar ağırlığı var okkaya vursam da öğrensem.

Neyse sevgili hocam Ramazan ÇINAR’a ziyarete gittiğimde konuyu anlattım konuştuk. Hocam, “boş ver gündeme almana değmez, reklamını yapmış olursun ama yinede sen bilirsin” dedi.

Sevgili AKAYDIN hocamın rahmetli eşi bu yazıyı yazan şahsın yıllarca aile hekimliğini yapmış. Sevgili AKAYDIN hocam da bu zat-ı muhteremin kızının nikâh şahitliğini yapmış aralarında başka ne var ne yok bilmem. Sayın AKAYDIN hocamı sever veya sevmez destekler veya desteklemez orasına karışmam da.

İş dönüp dolaşıp benimle “Tİ” geçilmesine gelince orda ADAMA bir – HOOOP- derler ki, “demiş bulunuyorum.”

Gazanız mübarek olsun dayıcığım, kolaylıklar dilerim ama bu davranışın biraz da işe yaramadı değil hani. Sevgili Ramazan ÇINAR hocamla oturduk konuştuk günlük gazetesinin reklamından- haberine matbaasından Basım ve aboneliğine kadar artık ben de varım. Bundan böyle sen ve senin gibilerle de çok sıkça karşılaşacağız ben hazırım buyurun gelin ister tek tek ister sürüyle Antrapoz’a girenlerin başlarında bu gibi şeyler normalmiş. Yani umutsuz bir vaka değilsiniz.

Allah şifalar versin ÜSTAT…!!!

 

 

 
Etiketler: BÖYLE, BUYURMUŞ, ÜSTAT!!!,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı