301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 12:21 Bu haber 458 kez okundu
 
Yaz kış demeden çalışmaya devam
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Barış Ayan, divan üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. Antalyalıları her zaman dinleyeceklerini aktaran Ayan, hava sıcak demeden ziyaretlerini sürdürüp Antalya için çalışacaklarını kaydetti.
Siyaset Haberi
Yaz kış demeden çalışmaya devam

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Barış Ayan, divan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çiftçi’yi ziyaret etti. Ardından Konyaaltı Sahil Yaşam Parkı’na giden İYİ Partililer, orada da vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

 

GÜVENLİK DESTEĞİNE TEŞEKKÜR

Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çiftçi’ye kendilerini ağırladığı için teşekkür eden Ayan, “Müdürümüze seçim zamanında bizlere verdikleri güvenlik desteğinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Toplantıda Antalya’da yaz aylarındaki olaylar ve asayiş ile ilgiliistişareler yapıldı.

 

ESNAFLARI DİNLEDİ

Emniyet ziyareti ardından Konyaaltı Sahil Yaşam Parkı’na giden İYİ Partili Barış Ayan ve yönetim kurulu üyeleri, oradaki vatandaşları ve esnafı dinledi. Esnafın şikayet ettiği konularda ellerinden geleceklerini yapacaklarını belirten Ayan, vatandaşların önerilerini de değerlendireceklerini kaydetti. Ayan, bu ziyaretlerin devam edeceğini ve her zaman Antalya yararına çalışacaklarını aktardı. Başkan Yardımcısı Barış Ayan, kongre tarihi netleştiğinde Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na aday olacağını da duyurdu.

Hazel Berkalp

 

 

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Yaz, kış, demeden, çalışmaya, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı