301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 10:59 Bu haber 112 kez okundu
 
Yargıyı buluşturan nikah
ANTALYA'da Hakim Şule Bulat ile Savcı Erkan Bulat çiftinin doktor kızları Begüm Bulat, meslektaşı Doruk Besin ile yaşamını birleştirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek kıydı.
Yaşam Haberi
Yargıyı buluşturan nikah

Antalya Bölge Adliye Mahkemesi 9'uncu Hukuk Dairesi Başkanı Şule Bulat ile Cumhuriyet Savcısı Erkan Bulat çiftinin kızları Dr. Begüm Bulat, İzmir'de aynı hastanede görev yaptığı meslektaşı Doruk Besin ile hayatını birleştirdi. İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi'nde ihtisaslarını yaparken tanışan çiftin nikahı, Antalya'da Akra Barut Otel bahçesindeki havuz başında kıyıldı.


Antalya Bölge Adliye Mahkemesi'nde ve Antalya Adliyesi'nde görev yapan yargı mensupları, avukatlar ve iş çevrelerinin ağırlıkta olduğu kokteylde, Şule ve Erkan Bulat çifti ile damadın İzmir'den annesi Hülya hanım ile babası Hüseyin Besin, davetlileri kapıda karşıladı. Bulat çiftinin tıp fakültesi öğrencisi olan oğulları Umut da gelinle damadın arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Gelinin amcası Avukat Murat Bulat'ın da katıldığı kokteylde, çocuk doktoru çiftin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek kıydı. Çorum Milletvekili Tufan Köse'nin de tanıkları arasında bulunduğu nikahta çifte mutluluklar dileyen Başkan Muhittin Böcek, evlilik cüzdanını geline teslim etti.


Akdeniz ve Toros dağlarına bakan otelin havuz başında nikah kıyıldıktan sonra çift ilk dansını yaptı. Gelin ikinci dansını Antalya Bölge Adliye Mahkemesi'nde görev yapan babası Erkan Bulat ile yaptı. Duygulu anların yaşandığı bu danstan sonra çift tebrikleri kabul etti. Geç saatlere kadar devam eden kokteyl günün anısına çekilen fotoğraflarla ölümsüzleşti. İzmir'de görev yapan çift, 8 Eylül akşamı da Balçova'da düğün yapacak.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Yargıyı, buluşturan, nikah,
Yorumlar
Haber Yazılımı