301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 15:26 Bu haber 546 kez okundu
 
Vekilden damada evlilik nasihati
Yaşam Haberi
Vekilden damada evlilik nasihati

 

 

 

 

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA)- KİLİS İl Göç İdaresi Müdürü Hasan Kahraman, Kübra Erdem'le dünya evine girdi. Düğünde nikah şahidi olan AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, damada "İtaat et, rahat et" diye nasihatte bulundu.

 

Aslen Manavgatlı olan Kilis İl Göç İdaresi Müdürü Hasan Kahraman, öğretmen Kübra Erdem'le hayatını birleştirdi. Manavgat'ta kır düğünü olarak yapılan düğüne aralarında AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Denizli Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu ve Manavgat'ta görevli çok sayıda daire müdürünün de bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

Düğünde nikah şahitliği yapan AK Parti Milletvekili İbrahim Aydın, genç çifte evlilikle ilgili nasihatlerde bulundu. Hasan Kahraman'ın çok genç yaşta iyi bir bürokrat olduğunu söyleyen İbrahim Aydın, "Hasan'ı çocukluğundan beri tanırım. Çok iyi ve çok çalışkandır. Uyumludur. İyi bir evliliğin sırrı da uyumlu olmaktan geçer. Hasan, sana sadece 'İtaat et, rahat et' diyebilirim. Aile cüzdanını gelin hanıma veriyorum. Çünkü bunu en iyi kadınlar saklar" dedi.

 

Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, aile cüzdanını Kübra Erdem'e verdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Düğün gece geç saatlere kadar devam etti.

 
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Vekilden, damada, evlilik, nasihati,
Yorumlar
Haber Yazılımı