Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 15:58 Bu haber 341 kez okundu
 
Vali Karaloğlu'ndan bayram mesajı
Gündem Haberi
Vali Karaloğlu'ndan bayram mesajı

 

 

 

 

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, Antalyalıların ve kentte tatilini geçirenlerin Ramazan Bayramlarını kutladı.

 

Vali Münir Karaloğlu yazılı kutlama mesajında, rahmet, mağfiret, manevi kurtuluş ve bereket ayı olan Ramazanı geride bırakarak Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşadıklarını belirterek, şöyle dedi:

 

"Allah tuttuğumuz oruçları, kalplerimizin en derininden kopup gelen dua ve ibadetlerimizi kabul etsin. Bayramlar birlik, beraberlik ve paylaşmak demektir. Ramazan Bayramımızın sevinç ve mutluluklarımızı paylaşıp kat ve kat arttırmamıza, milli ve manevi birliğimizin en üst seviyede yaşanmasına, dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını diliyorum."

 

"Türkiye'nin turizm başkenti Antalya'mız her zaman olduğu gibi bayram coşkusunun en canlı ve heyecanlı yaşandığı şehirlerin başında olacak. Bayramda tatil planı yapan herkesi, tarihi değerleri, kültürel birikimi, doğal güzellikleri, büyüleyici dokusu ve eğlenceli yaşantısıyla bir yeryüzü cenneti olan Antalya'ya davet ediyorum."

 

"Bu mübarek ve özel günlerde Antalya'da ve cennet vatanımızın dört bir köşesinde bayramın huzur ve güven içerisinde geçmesi için kamu kurumlarımız tarafından her türlü tedbir alınmıştır. Büyüğüyle küçüğüyle, sılada olanıyla gurbette yaşayanıyla aile fertlerinin bir araya gelip özlemlerini giderebilmesi için seyahat edecek tüm vatandaşlarımızın emniyet kemerlerini takmasını ve trafik kurallarına titizlikle uymasını, yorgun ve uykusuz araç kullanılmamasını özelliklerica ediyorum."

 

"Bu vesileyle, başta Antalyalı hemşerilerimiz olmak üzere, bayramını ilimizde geçirmekte olan tüm konuklarımızın ve ayrıca basın mensubu dostlarımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularla kutlar, gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilerim. Büyüklerin ellerinden çocuklarımızın gözlerinden öper, sevgi ve saygılarımı sunarım."

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Vali, Karaloğlu'ndan, bayram, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı