Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 12:33 Bu haber 346 kez okundu
 
Uzayı keşfe çıktılar
Antlaya Özdilekpark Alışveriş Merkezi’nde (AVM), yapılan ‘uzayı keşfe çıkıyoruz’ etkinliği miniklerin doyasıya eğlenmesini sağladı. Hafta sonu alışveriş yapmak isteyen aileler, AVM’de çocukları oyunlar oynarken alışverişin keyfini sürdü
Yaşam Haberi
Uzayı keşfe çıktılar

Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezi’nin, düzenlediği ‘uzayı keşfe çıkıyoruz’etkinliği minik misafirlerini ağırladı. 16 – 24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar 45 dakikalık seanslar ile içeri alındı. 4-12 yaş arası çocukların ücretsiz katıldığı etkinlik oldukça ilgi gördü. Çocukları AVM’deki etkinlikte eğitmenler eşliğinde güvenle eğlenen aileler, keyifli bir şekilde alışveriş yapma fırsatı yakaladı.

 

MİNİK ASTRONOTLAR

 

Çizgi filmlerde gördükleri uzayı keşfe çıkan çocuklar, etkinlik alanında doyasıya eğlendiler. Meraklı minikler, etkinlikte çeşitli oyunlar oynayarak hem eğlendi hem de verimli vakit geçirdi. Her seansa yaklaşık 30 çocuğun katıldığı etkinlikte minikler başlarındaki eğitmenler eşliğinde oyunlar onadı. Etkinliğe katılan miniklere astronot kostümü giydirildi. Hafta sonu Kasım indirimlerinden faydalanmak isteyen aileler, çocuklarını da alarak AVM’lere akın etti. Burada eğlenen çocuklar hafta sonu enerjilerini ÖzdilekparkAVM’de attılar. 

 

SIRADA ESKİMO KÖYÜ VAR

 

Eskimo köyü ÖzdilekPark Antalya’ya geldi. 30 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe 4-12 yaş aralığındaki minikler katılım sağladı. 45 dakikalık seanslarla içeriye alınan çocuklar etkinlik boyunca saat 13.30’dan, 18.00’a kadar doyasıya eğlendiler. Hafta sonu Kasım ayı indirimlerinden faydalanmak için AVM’ye gelen bir anne, “Havalar soğudu diye çocukları eve hapsedemem. Ben indirimler var diye buraya gelmek istedim. Onların da gezmek, eğlenmek, sosyalleşmek ve enerjilerini atma hakları var. Bu tarz etkinlikler nedeniyle genelde Özdilek’e gelmeyi tercih ediyorum. Çünkü çocuklar oynarken ben de evin eksikliklerini tamamlıyorum. Mağazaları gezebiliyorum” dedi.

 

Hazel Berkalp Altaş

 

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Uzayı, keşfe, çıktılar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı