301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 16:04 Bu haber 389 kez okundu
 
Türkiye Triatlon Federasyonu ile AÜ arasında örnek işbirliği
Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti
Spor Haberi
Türkiye Triatlon Federasyonu ile AÜ arasında örnek işbirliği

Ziyarette Akdeniz Üniversitesi Rektör Danışmanı Feyzullah Arslan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Kılınç, Türkiye Triatlon Federasyonu Genel Koordinatörü Serkan Şimşek, Antalya Temsilcisi Onur Şentürk ve Milli Takım sporcuları da hazır bulundu. Üniversite ve Federasyon arasında iş birliği konularının görüşüldüğü ziyarette Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, milli takımın başarılarına katkı sunmak için üniversite olarak her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını dile getirdi. Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öncülüğünde gerek akademik gerekse performans olarak sağlanacak destekler hakkında yapılan görüşmede Üniversite ve Federasyon arasında örnek bir iş birliği sağlanacağı ve önemli kazanımlar elde edileceği dile getirildi. 

 

Ziyarette Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, Antalya’da Akdeniz Üniversite’nin tesislerinde kampa giren Triatlon Milli Takımına bu imkanı sağlanmasından dolayı Rektör Ünal’a teşekkür etti. 
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Türkiye, Triatlon, Federasyonu, ile, AÜ, arasında, örnek, işbirliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı