301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 14:06 Bu haber 304 kez okundu
 
TSYD'nin Alanya ziyaretleri
TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi, Alanya'da gazetecilerin spor müsabakalarında yaşadığı sorunları yerinde inceledi, gazeteciler ve ilgili kurum temsilcileriyle görüşme yaptı.
Spor Haberi
TSYD'nin Alanya ziyaretleri

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, yönetim kurulu üyeleri Erkan Erman, Murat Özgen ve Sabri Çağlar, Alanya'da yayımlanan gazeteleri, televizyon kanallarını, Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğünü ve Aytemiz Alanyaspor'u ziyaret etti. TSYD Antalya Şubesi yönetimi, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve TSYD üyesi Ercan Yıldırım ile bir araya geldi. TSYD yönetimi daha sonra Haber Alanya Gazetesi sahibi Cevdet Zaman, Gerçek Alanya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Tunç ile Spor Müdürü İbrahim İpbüker ve Alanya televizyonu sahibi Servet Sipahioğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

 

TALEPLER İLETİLDİ

Gazetecilerin ilçede ve müsabakalar sırasında yaşadığı sorunları dinleyen TSYD Antalya Şubesi heyeti, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur ve Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerin ilçedeki spor gazetecilerinin mesleklerini daha iyi şartlarda yapabilmesi için son derece olumlu olduğunu belirten TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, “Sorunları ve önerileri dinledik, en yetkili isimlere ilettik. Bundan sonraki dönemde de takipçisi olacağız. Antalya sporunun Türkiye genelinde daha iyi duyurulabilmesi için çalışmalarımızı aynı yoğun tempoda sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: TSYD'nin, Alanya, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı