Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Haziran 2020 - Pazartesi 23:40 Bu haber 241 kez okundu
 
TEŞEKKÜRLER MURATPAŞA
21.06.2020 PAZAR GÜNÜ İLÇE DELEGE SEÇİMİMİZİ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİK.
Siyaset Haberi
TEŞEKKÜRLER MURATPAŞA

TÜZÜĞÜMÜZÜN İLGİLİ MADDESİNE GÖRE DELEGE SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ 3 KİŞİLİK KOMİSYON KURULU BELİRLENİP, YÖNETİM KURULU TARAFINDAN KARARA BAĞLANMIŞTIR.

ÜYELERİMİZİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN, DEMOKRASİNİN GEREKLERİNİ YERİNE GETİREREK ÖNCELİKLE OY KULLANACAK ÜYELERİMİZİN LİSTELERİ PARTİMİZDE ASKIYA ÇIKARILMIŞTIR.

İYİ PARTİ MURATPAŞA İLÇE YÖNETİM KURULU TOPLANTISININ ARDINDAN İLÇE DELEGE SEÇİMİNİN YAPILACAĞI TARİH KARARLAŞTIRILARAK, İLAN YAYINLANMIŞTIR.

ÜYELERİMİZİ SAĞLIKLI BİLGİLENDİRMEK İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN DELEGE SEÇİMİNİN 21.06.2020 PAZAR GÜNÜ YAPILACAĞINI DUYURDUK. AYRICA BÜTÜN ÜYELERİMİZ SMS VE MEDYA ARACILIĞI İLE BİLGİLENDİRİLMİŞTİR.

İLÇE DELEGE SEÇİMİMİZ ÖNCESİNDE MURATPAŞA KAYMAKAMLIĞI VE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE BİLGİ VERİLMİŞTİR.

ÜYELERİMİZİN SAĞLIĞINI ÖN PLANDA TUTARAK, OY KULLANMA İŞLEMİ SIRASINDA SALGINDA UYULMASI GEREKEN BÜTÜN ÖNLEMLER ALINMIŞ OLUP, DAHA ÖNCEDEN PROJELENDİRİLEN MURATPAŞA İLÇE BİNAMIZDA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİR DOKTOR VE SAĞLIK PERSONELLERİ İLE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIP, SOSYAL MESAFE SAĞLANARAK HER TÜRLÜ SAĞLIK VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMIŞTIR.

İLÇE BİNAMIZ OY KULLANMA TARİHİNDEN ÖNCE, SEÇİM GÜNÜ VE SONRASI DEZENFEKTE EDİLMİŞTİR. GELEN ÜYELERİMİZE MASKE VE TEK KULLANIMLIK KALEMLER VERİLİRKEN, ÇEŞİTLİ ARALIKLARLA OY KULLANILAN ALANA KADAR EL DEZENFEKTANLARI KONULMUŞTUR.

GEREKLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN BİLGİSİ DOĞRULTUSUNDA ALINMIŞTIR. İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ VE GÖREV YAPAN TÜM EMNİYET ÇALIŞANLARINA BU VESİLE İLE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ÖZELLİKLE SOSYAL MEDYADA ‘KAMELARALARDA KİME OY VERİLDİĞİ TESPİT EDİLİYOR’ ALGI, İDDİA VE SÖYLENTİLERİNİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN YÜKSEK SEÇİM KURULU’NUN İLGİLİ KARARI OLAN ‘KABİNLERİN OLDUĞU BÖLGEDE KAMERA OLMAMASI’ KURALI ÇERÇEVESİNDE BİZDEN ÖNCEKİ KİRACIYA AİT ÇALIŞMAYAN KAMERALARI SÖKTÜRÜLMÜŞ, BÖYLECE İYİ PARTİ’NİN DEMOKRASİ ANLAYIŞINA LEKE SÜRMEK İSTEYENLERE FIRSAT VERİLMEMİŞTİR.

SAAT 10.00’DA BAŞLAYIP 17.00’DA TAMAMLANMASI GEREKEN İLÇE DELEGE SEÇİM SAATİNİ, İZDİHAM OLUŞMAMASI İÇİN VE MAHALLELERİMİZİN OY KULLANMA SAATLERİ AYRI AYRI BELİRLENMESİNDEN DOLAYI SAAT 19.00’DA TAMAMLANACAK ŞEKİLDE AYARLANMIŞTIR. ÜYELERİMİZ YİNE SOSYAL MEDYA, SMS VE BASIN ARACILIĞIYLA BİLGİLENDİRİLİRKEN, BELİRLENEN SAAATLERDE GELEMEYEN ÜYELERİMİZ MAĞDUR OLMADAN DİĞER SAAT ARALIKLARINDA DA OYLARINI KULLANABİLMELERİ SAĞLANMIŞTIR. OY KULLANMA SÜRECİNDE YAŞLILAR, KRONİK HASTALAR VE HAMİLE ÜYELERİMİZE ÖNCELİK VERİLMİŞTİR.

İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY OLAN İSİMLER, DİLEKÇE İLE KOMİSYONA BAŞVURARAK İKİ TANE GÖZLEMCİ TALEP ETMİŞLERDİR. BU TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA KOMİSYON ÜYELERİMİZ TARAFINDAN TURAN ALTUNKAYA VE ZELİHA ÇAM GÖREVLENDİRİLEREK TALEPLERİ YERİNE GETİRİLMİŞTİR.

OYLAMA BİTTİKTEN SONRA SAYIMA GEÇİLİRKEN, ADAYLARIN TALEPLERİ ÜZERİNE TURAN ALTUNKAYA, GÖZLEMCİ OLARAK SAYIM SÜRESİNCE GÖREVİNE DEVAM ETMİŞTİR.

İYİ PARTİ GENEL MERKEZ HUKUK VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI NURİ OKUTAN TARAFINDAN GÖREVLENDİRİLEN HUKUK VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN SİNEM ULUDAMAR VE HUKUK VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN DANIŞMANI AVUKAT SAYIN VOLKAN ALTAN GÖZLEMCİ OLARAK İLÇE DELEGE SEÇİMİMİZİ TAKİP VE KONTROL ETMİŞLERDİR.

İLÇE DELEGE SEÇİMİMİZ SAAT 10.00’DA BAŞLAYIP 19.00’DA BİTMİŞTİR. SAYIM, KOMİSYON ÜYELERİMİZ, GÖZLEMCİ TURAN AKKAYA, GENEL MERKEZ TARAFINDAN GÖNDERİLEN SAYIN SİNEM ULUDAMAR VE AVUKAT SAYIN VOLKAN ALTAN GÖZETİMİNDE VE KONTROLÜNDE SABAHA KARŞI SAAT 06.15 CİVARINDA TAMAMLANARAK, SONUCU BEKLEYEN PARTİ ÜYELERİMİZE GEREKLİ AÇIKLAMALAR YAPILMIŞTIR.

‘SİYASİ PARTİLER YASASI’NI DEĞİŞTİRELİM DE DEMOKRASİ İŞLESİN DİYE BEKLEYEMEYİZ. DOLAYISIYLA BİZ KENDİ PARTİMİZDE DEMOKRASİYİ İÇSELLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ’ DİYEN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MERAL AKŞENER’İN İFADE ETTİĞİ GİBİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR DELEGE SEÇİMİ YAPTIK. BU SÜREÇTE İYİ PARTİ MURATPAŞA İLÇE YÖNETİM KURULU OLARAK, BİZLERE DUYULAN GÜVENE VE İNANCA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. KİMSEYE KIRGINLIĞIM YA DA SİTEMİM YOKTUR. SEÇİMLER DEMOKRASİNİN ER MEYDANLARIDIR. KAZANAN PARTİMİZ VE MURATPAŞA’MIZ OLMUŞTUR.

PAZAR GÜNÜ MURATPAŞA İLÇE BİNAMIZA GELEN ÜYELERİMİZ, İYİ PARTİ’NİN İKTİDARA, GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MERAL AKŞENER’İN DE CUMHURBAŞKANLIĞI’NA EMİN ADIMLARLA YÜRÜDÜĞÜNÜ BİR KEZ DAHA İSPATLADILAR.

BUGÜN İYİ PARTİ MURATPAŞA’NIN CESUR ÜYELERİ, YAPILAN DELEGE SEÇİMİMİZDE GÖSTERDİĞİNİZ KATILIMDAN DOLAYI HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM. GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MERAL AKŞENER’İN YAKTIĞI IŞIK, MURATPAŞA’DAN BAŞLAYARAK İYİ PARTİ’Yİ TEK BAŞINA İKTİDAR, SONRASINDA DA CESUR YÜREKLİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MERAL AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPMA HEDEFİMİZİN GERÇEKLEŞMESİ DUA VE TEMENNİSİYLE… İYİLİK ER YA DA GEÇ MUTLAKA KAZANIR!!!

SEMİH TAYFUR

İYİ PARTİ MURATPAŞA İLÇE BAŞKANI

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: TEŞEKKÜRLER, MURATPAŞA,
Yorumlar
Haber Yazılımı