301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
06 Nisan 2021 - Salı 13:34 Bu haber 3 kez okundu
 
Tekeli Ortaokulu'nun yapımına başlandı
ANTALYA'nın Serik ilçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan ve yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirilen Tekeli Ortaokulu binasının inşaatına başlandı.
Yaşam Haberi
Tekeli Ortaokulu'nun yapımına başlandı

Tekeli Ortaokulu'nun yapımına başlandı

 


Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA)- ANTALYA'nın Serik ilçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan ve yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirilen Tekeli Ortaokulu binasının inşaatına başlandı.


Serik'e bağlı Orta Mahalle'ye yaptırılan Tekeli Ortaokulu inşaatı için Milli Eğitim Bakanlığınca yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Tahmini 14 milyon lira bedelli Tekeli Ortaokulu projesi için yüklenici firma tarafından kazı ve temel atma çalışmalarına başlandı. Bina toplam 7 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerine kurulu alanda, 5 kat ve 1500 metrekare oturma planlı, 32 derslikli olarak inşa edilecek.


Tekeli Ortaokulu yüklenici firma tarafından yapımın tamamlanmasının ardından 2022 yılının ağustos ayında teslimi yapılacak. Yüklenici firma tarafından inşaatın bir an önce tamamlanarak 2022 yılı ocak ayında teslim edilmesine çalışıldığı öğrenildi. Binanın tamamlanmasının ardından mevcut Tekeli Okulu'nun ilkokul olarak, yeni bina ise ortaokul olarak kullanılacak.

 

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Tekeli, Ortaokulu'nun, yapımına, başlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı