301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 14:34 Bu haber 959 kez okundu
 
Tatilde kapalıyız !
İYİ Partili Durmuş Ali Arslan yurt dışına tatile giderken tasarruf etmek amacıyla telefonlarını uluslararası ulaşıma kapatıp, sadece ücretsiz wi-fi hizmeti veren yerlerden kendisiyle iletişime geçilebileceğini duyurdu.
Gündem Haberi
Tatilde kapalıyız !

Millet İttifakının İYİ Partili Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, seçim sonrasındaki süreçte Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından Kent Tarihi ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı görevine getirildi. Daire Başkanı olduktan sonra yıllık izninde yurtdışına tatile gitmeyi tercih eden Durmuş Ali Arslan bunu da sosyal medya hesaplarından duyurdu. Seçim sonrasında hem hükümetin hem de yerel yönetimlerin tasarruf tedbirleri çağrısında bulunduğu şu günlerde Daire Başkanı Arslan’da kendince tasarruf edip cep telefonunu uluslararası dolaşıma kapattı.

 

BEDAVA Wİ-Fİ BEKLEYİN

Kamuda yönetici pozisyonunda bulunan ve kendisine acil bir durumda ulaşılması gerektiğinde ulaşılamayacağını da duyurmuş oldu. Konaklama yerlerinde ücretsiz wi-fi bulunduğunu kendi tabiri ile ‘bedava wi-fi’ belirten Başkan Arslan, “ Acil durumlarda Whatsapp’tan yazabilirsiniz. Zira konaklama yerlerinde bedava wi-fi mevcut” diye, bir daire başkanı olarak aldığı tasarruf tedbirlerini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Kent Tarihi ve Tanıtım Dairesi Başkanı  Durmuş Ali Arslan’ın tatilde yaptığı tasarruflar göz önüne alınacak olursa yönetimindeki  kurumda yapacağı tasarruflarda merak ediliyor.

VildanÇalcı KARA

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Tatilde, kapalıyız, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı