301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 12:05 Bu haber 471 kez okundu
 
Semih Esen'den Borsa'ya ziyaret
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, beraberindeki heyetle Antalya Ticaret Borsası'nı (ATB) ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Semih Esen'den Borsa'ya ziyaret

 

CHP Konyaaltı Belediye Başkanı adayı Semih Esen ve beraberindekileri ATB Başkanı Ali Çandır, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Simav karşıladı. CHP heyetinin ziyaretinde tarımsal üretim gündeme geldi. Semih Esen, Borsa'nın kent için yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, Zeytinpark, YÖREX gibi projelerin marka haline geldiğini ve desteklenmesi gereken projeler olduğunu söyledi.


 

Kentte tarımsal üretimin önemine dikkat çeken Esen, seçilmesi halinde bölgede tarımsal üretimi canlandıracak çalışmalar yapmak istediğini, bununla ilgili Borsa gibi kurumlarla işbirliği yapacağını kaydetti. Tarım iş geliştirme merkezlerini hayata geçirmek istediğini bildiren Esen, kent ekonomisini canlandıracak projelere ağırlık vereceklerini vurguladı.


 

TARIMLA İLGİLİ HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ


 

ATB Başkanı Ali Çandır, Semih Esen'e adaylığının hayırlı olmasını dilerken, projelerin yarıştığı gerilimden uzak bir seçim dönemi olmasını istedi. Proje odaklı çalışmaların kurumları güçlendireceğini belirten Çandır, tarımla ilgili her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti. Çandır, Esen'e başarılar dilerken, ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Semih, Esen'den, Borsa'ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı