301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
10 Kasım 2020 - Salı 11:57 Bu haber 126 kez okundu
 
Şahin: “Bu ne ciddiyetsizlik”
CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, sosyal medya hesabından istifa ettiğini açıklayan Ekonomi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ilgili sert konuştu. Şahin, istifa ile ilgili devletin üst kademesinden hala bir açıklama yapılmamasını ciddiyetsizlik olarak nitelendirdi.
Siyaset Haberi
Şahin: “Bu ne  ciddiyetsizlik”

  CHP’li Hasan Şahin’in açıklaması şöyle: “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin gördüğü en beceriksiz, en kötü Ekonomi ve Maliye Bakanı ‘Damat’ lakaplı Berat Albayrak, instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla istifa ettiğini açıkladı. Siber saldırı olduğunu söyleyenler, hesabının hacklendiğini iddia edenler var. Damadın açıklamasındaki Türkçe dilbilgisi hatalarına bakınca ortadaki şüpheler ortadan kalkıyor.”

  “Tek söz söyleyen yok”

  “Neyse. Öyle veya böyle istifa etmiş. Kendi açıklamasına dayanarak biz öyle biliyoruz. Dün gece (önceki gece) sosyal medya bu istifa haberiyle yankıladı. Ancak devletin üst kademesinden hala bu istifa ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Yandaş medya ve kalemler istifa haberini görmezden gelmeye devam ediyorlar. Gücünü milletten almayan, millete açıklama yapma ihtiyacı da duymaz. Seçim öncesi ‘son sözü millet’ söyler diyen AKP Genel Başkanı, ülkenin Ekonomi ve Maliye Bakanı istifa ediyor, çıkıp millete tek söz söylemiyor! Bu nasıl bir ciddiyetsizlik, bu nasıl bir devlet yönetim anlayışı!”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Şahin:, “Bu, ne, , ciddiyetsizlik”,
Yorumlar
Haber Yazılımı