301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 09:42 Bu haber 297 kez okundu
 
Rotary ve TEV gençlerin geleceğine koşuyor
Yaşam Haberi
Rotary ve TEV gençlerin geleceğine koşuyor

Antalya’da Runatolia ismi ile her yıl düzenlenmekte olan Uluslararası Antalya Maratonu’na Türk Eğitim Vakfı (TEV) da katılıyor. TEV&Rotary kulübünün oluşturduğu ‘1 Genç 1 Hayat’ projesi için koşacak olan Perge Rotaract kulübü üyeleri, Mehmet Tür , Aytuğ Demirtopuz, Orhan Akan, Sarah Alara Işkın, 3 Mart Salı günü maddi imkansızlıklar yüzünden eğitimini tamamlayamayan onlarca gencimize destek olmak için ter dökecekler.

Farkındalık arttıkça, çözüm de artar

‘TEV’ için iyilik peşinde koşacağını  belirten 2018-2019 Dönemi Perge Rotaract Kulübü Başkanı Aytuğ Demirtopuz “  Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar artar” ifadelerini kullandı.

Demirtopuz, ayrıca ‘1GENÇ 1 HAYAT’ Projesine internet üzerinden destek olmak ve bağış yapmak isteyen gönüllülerin bağışlarını ‘İyilik Peşinde Koş’ platformu üzerinden yapabileceklerini aktardı. Emre BURÇAK

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Rotary, ve, TEV, gençlerin, geleceğine, koşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı