301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 18:23 Bu haber 107 kez okundu
 
'Programlar sağlıktan önemli değil'
CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkan Adayı Özkan Yılmaz, Koronavirüs salgını neticesinde seçim çalışmalarına ara verdiğini duyurdu
Siyaset Haberi
'Programlar sağlıktan önemli değil'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Antalya İl Başkan Adayı Özkan Yılmaz, “Koronavirüs salgını neticesinde, partimizin en yüksek yönetim organlarından biri olan MYK toplanmış ve bir karar almıştır. Yapılması planlanan bütün parti içi seçimlerimiz, belirsiz bir tarih için ertelenmiştir. Bu belirsiz süre zarfında ben ve aday olurken süreçte yanımda olan arkadaşlarım ile bir dizi kararlar almış bulunmaktayız. Ben, Özkan Yılmaz olarak ülkemin sorunlardan her vatandaş gibi sorumlu olmamla birlikte partide ki yol arkadaşlarıma, Antalyalı hemşerilerime karşıda sorumluyum.Ülkemizdeki koşullar uygun hale gelinceye kadar seçim çalışmalarıma ara vermiş bulunmaktayım” dedi. 

 

Hiçbir siyasetçinin programı ve çalışmasının vatandaşın sağlığından daha önemli olmadığına dikkat çeken Özkan, “Sahada durdurduğumuz çalışmalarımızı, interaktif mecralarda ise sürdürmeye devam edeceğiz. Lütfen! Bütün kurallara uyalım ve çevremizde ki herkesi uyaralım” ifadelerine yer verdi.

 

Hazel Berkalp Altaş

 

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: 'Programlar, sağlıktan, önemli, değil',
Yorumlar
Haber Yazılımı