301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
26 Kasım 2020 - Perşembe 13:21 Bu haber 20 kez okundu
 
PAZARCI ESNAFINA “kurallara uyun” uyarısı
Antalya Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz, Türkiye’nin çeşitli illerinde ki pazar yerlerinde bir kısım esnafa kısıtlama getirildiğini hatırlatarak, pazarcı esnafının çok dikkatli olmasını ve kurallara harfiyen uymasını istedi
Yaşam Haberi
PAZARCI ESNAFINA  “kurallara uyun” uyarısı

  Antalya Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz, Antalya’da ki pazarcı esnafının mağduriyet yaşamaması için çok dikkatli hareket etmesi gerektiğini söyledi. Türkiye’nin çeşitli illerinde pazar yerlerinde kısıtlama başlatıldığını hatırlatan Öz, aynı uygulamanın Antalya’ya da gelmemesi için uyarılarda bulundu.

 

  “Maskeni mutlaka tak”

  Başkan Öz’ün konuyla ilgili açıklaması şöyle: “Türkiye'mizin çeşitli illerinde pazar yerlerimizin bir kısım esnaflarımıza kısıtlama başlamıştır. Lütfen ilk önce kendi sağlığın, ailenin sağlığı ve diğer pazarcı esnaf arkadaşların için, kendi ekmeğin ve diğer pazarcı esnafımızın ekmeği için, kendi pazarlarımız için, kısıtlama ya da kapanma gelmemesi için sosyal mesafeye uy, uymayan komşularını uymaya zorla. Maskeni mutlaka tak. Takmayan komşularını takmaya zorla. Temizlik kurallarıno uy. Uymalan arkadaylarını uymaya zorla Sigara içme. Sigara içen komşu esnafları ve müşterilerimizi uymaya zorla. Allah bir an önce bu virüs illetinden bizleri, yurdumuzu ve tüm dünyamızı kurtarsın.”

 

  Halil BÜYÜKAYHAN

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: PAZARCI, ESNAFINA, , “kurallara, uyun”, uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı