Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 16:24 Bu haber 1142 kez okundu
 
Özgür Özel'den Kaş ziyareti
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, üç günlük tatil için geldiği Antalya'nın Kaş ilçesinde CHP İlçe Örgütü'nü ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Özgür Özel'den Kaş ziyareti

Tatilinin son gününde CHP İlçe Örgütü'ne gelen Özgür Özel'i, CHP İlçe Başkanı Mehmet Vural Arıkan, eski CHP İlçe Başkanı Süleyman Özer, Kaş Belediyesi'nin CHP'li meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer karşıladı.

Partililerle sohbet eden Özgür Özel, "Kaş'a ilk kez geldim. Üç gün kaldım. Üç gün boyunca karadan ve özellikle denizden Kaş kıyılarını gezdim. Kekova'ya kadar tekneyle kıyıları görme olanağım oldu. Kaş gerçekten özel ve güzel bir yer. Ancak bu özelliğini kaybetmek üzere. Bu özel ve güzel kıyılar maalesef kaçak, doğayı tahrip edici, İmar Barışı Yasası ile teşvik edilen bir yapılaşma içinde. Kaş'ın bu doğal yapısını kaybetmemesi için bu kaçak yapılaşmanın önüne mutlaka geçilmeli. Kaş mutlaka korunmalı. İnsanlar Kaş'ın bu doğallığına geliyor. Bu doğallık kaybolursa bir daha geri getirilemez. Bu konudaki görev başta yerel yönetimler olmak üzere, devlete düşüyor" dedi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Özgür, Özel'den, Kaş, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı