301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 15:48 Bu haber 295 kez okundu
 
OTELDE ÇOCUKLAR İÇİN UZAY ÜSSÜ KURDULAR
Kemer, Göynük'te bulunan Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort Otellerinde çocuklar için hazırlanan Space Kamp'lar büyük ilgi çekiyor.
VİDEO HABER Haberi
OTELDE ÇOCUKLAR İÇİN UZAY ÜSSÜ KURDULAR

Uzay üssü,uzay mekiği ve gezegenlerden oluşan şişme oyun grupları, akıllı farklı oyun grupları, bedensel, düşünsel farklı oyun alanlarının bulunduğu etkinlikte çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Cumartesi günleri kurulan alanda otelde kalan çocuklar aktivitelerden ücretsiz yararlanırken, bu etkinlikten çocuklar olduğu kadar aileler de oldukça memnun. 

Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort Genel Müdürü Metin Peltek yaptıkları etkinlik hakkında bilgiler veririken“Her hafta Cumartesi günleri otelimizde Space Kamp ve Jurassic Park adı altında dönüşümlü olarak kurduğumuz alanda çok büyük organizasyonlar yapıyoruz. Çocuklar ile birlikte aileler de burada çok eğleniyorlar. Şişme oyun grupları, akıllı farklı oyun grupları, bedensel, düşünsel farklı oyunlar çocuklarımızın beğenisini ve ilgisini çekiyor. Çocuklar burada çok eğleniyorlar. Yaptığımız en güzel animasyon aktivitelerden bir tanesi diyebilirim. Katılım çok fazla. Misafirlerimiz çok mutlu, çocuklar çok mutlu. Çocuklar çok mutlu olunca ailelerde de çok mutlu” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: OTELDE, ÇOCUKLAR, İÇİN, UZAY, ÜSSÜ, KURDULAR,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı