301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 15:17 Bu haber 259 kez okundu
 
Öğrencilerden Şahin’e duygusal not
Aksu, Yeşilkaraman Emin Gülmez İlkokulunda okuyan öğrenciler kendilerine bayramlık kıyafet hediyelerini getiren Başkan Halil Şahin’i yazdıkları güzel notlarla duygulandırdılar.
Siyaset Haberi
Öğrencilerden Şahin’e duygusal not

Aksu Belediyesi ve Aksu Avcılık, Atıcılık, Doğa Sporları, Amatör Balıkçılık Spor Kulübü’nün katkıları ile Yeşilkaraman’daki Emin Gülmez İlkokulunda okuyan 35 öğrenciye bayramlık kıyafet hediye edildi.Okuldaki kıyafet dağıtımına Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, Aksu Avcılık, Atıcılık, Doğa Sporları, Amatör Balıkçılık Spor Kulübü Başkanı Erdem Şimşek de katıldı.

 

İYİ BAYRAMLAR İYİ TATİLLER

 

Çocuklarla güzel vakit geçiren Başkan Şahin, öğrencilerin kendisi için yaptığı resimlere bakıp, üzerlerine yazılan notları okurken duygulandı. Başkan Şahin’e olan sevgilerini ileten çocuklar, kendilerine destek olan Şahin’e teşekkür notları yazdı. Zarfları açarak bütün resimlere bakan, notları tek tek okuyan Şahin, çocuklara güzel bir bayram ve iyi bir yaz tatili geçirmelerini diledi. Başkanın konuşmasının ardından çocuklara kıyafetleri dağıtıldı.

Vildan Çalcı KARA

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Öğrencilerden, Şahin’e, duygusal, not,
Yorumlar
Haber Yazılımı