Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 16:00 Bu haber 368 kez okundu
 
Muratpaşa Ramazan Bayramı'na hazır
Gündem Haberi
Muratpaşa Ramazan Bayramı'na hazır

 

 

 

 

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi, ilçe sakinlerinin huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Bayram öncesi pastane ve fırın gibi yerlerde denetimler gerçekleştirilirken camiler de temizlenip gül suyu sıkıldı.

 

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan Bayramı'nı ilçe sakinleriyle birlikte, tatil için yurt dışı ve yurt içinden gelecek misafirlerin huzur içinde yaşamalarını sağlamak için gerekli tüm önlemleri aldı. Bayram öncesinde pastane ve fırın gibi yerlerde Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü gerekli denetimleri gerçekleştirirken Temizlik İşleri Müdürlüğü de ilçede tüm camilerin bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştirdi. Muratpaşa'da tüm camiler gül suyuyla yıkandı.

 

Ayrıca, Muratpaşa Belediyesi'nde tatil süresince Zabıta ve Temizlik İşleri müdürlüklerine bağlı ekipler vardiyalı olarak görev başında olacak. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne bağlı evde bakım hizmetleri birimi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü de bayram tatili süresince görevinin başında olacak. Veteriner İşleri Müdürlüğü de çalışmalarına ara vermeyecek birimler arasında yer alırken Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürlükleri ise olası olumsuzluklara müdahale için nöbetçi ekipler bulunduracak.

 

Bununla birlikte vatandaşlar, Turunç Masa'nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden belediyeye tatil süresince 24 saat ulaşabilecek.

 
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Muratpaşa, Ramazan, Bayramı'na, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı