301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 12:10 Bu haber 455 kez okundu
 
Merkez muhtarlar toplantısı yapıldı
ISPARTA'da merkez muhtarlarıyla toplantı yapıldı.
Siyaset Haberi
Merkez muhtarlar toplantısı yapıldı

 

31 Mart seçimlerinin ardından ilk merkez muhtarlar toplantısı, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş başkanlığında Isparta Valiliği'nde yapıldı. Toplantıya Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Isparta merkeze bağlı görev yapan belde, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

 

Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, "Bundan sonra hep beraber çalışacağız. Muhtarlarımıza büyük işler düşüyor. Bunların başında muhtarlarımızın görev yaptığı yerlerde emniyet ve asayiş yönünden kolluk birimlerine yardımcı olmaları geliyor. Muhtarlarımızdan özellikle köylerde yabancı ya da kötü niyetli kişilere karşı ilgili birimleri bilgilendirmeleri ve ülkemizdeki güven ve huzur ortamına katkı sunmalarını bekliyoruz. Diğer bir göreviniz de bölgenizdeki ihtiyaç sahipleri ve mağdur durumdaki kimseleri bizlere bildirmek suretiyle ilgili birimlerden yardım almalarını sağlamak. Muhtarlarımız bu konularda bizim elimiz ayağımız olacak. Diğer önemli bir konu da mahalle ve köylerimizdeki metruk binaların yıkılması ve temizlenmesi konusunda İl Özel İdaresi ve belediye başkanlığımızın yaptığı çalışmalara yardımcı olmanız. Son olarak bağımlılık konusunda sizlere büyük görevler düşüyor, mahalle ve köylerimizde uyuşturucuya yönlendiren, bunlara destek olan kimselere karşı duyarlı olup bunların önüne geçmeye çalışmanızı ve güvenlik güçlerimize yardımcı olmanızı istiyoruz" dedi.

 

Muhtarlara bilgilendirmelerde bulunulan toplantının sonunda Vali Yardımcısı Ateş, muhtarlara söz vererek talep ve önerilerini dinledi.

 
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Merkez, muhtarlar, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı