301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 13:08 Bu haber 577 kez okundu
 
Manavgat ekonomisine yön veren rapor hazırlandı
MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) 'Ekonomik Rapor 2018'i hazırladı. İlçe ekonomisine yön vermesi beklenen rapor MATSO'nun internet sayfasına konuldu.
Ekonomi Haberi
Manavgat ekonomisine yön veren rapor hazırlandı

MATSO tarafından, Manavgat'ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısını objektif şekilde ele alarak, yapılan çalışmalara yön verme ve geleceğin sağlam temeller üzerinde kurulmasında kılavuz ve yol gösterici niteliği taşıması planlanan 'Ekonomik Rapor 2018' kitapçığı çıkarıldı. Kitapçık, oda üyeleri ve yatırımcıların hizmetine sunuldu.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, raporda Manavgat'ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısının ele alındığını, ilçeye yatırım yapmak isteyenler için de kılavuz ve yol gösterici niteliği taşıdığını söyledi. Başkan Boztaş, ilçe ekonomisinin güçlenmesi için raporlara önem verdiklerini söyleyerek, şunları söyledi:

"Ekonomi sürekli değişim halinde. Bu değişimle yeniden şekilleniyor. Biz de Manavgat ekonomisinin güncel rakamlarla fotoğrafını çekip, geleceğinin temellerini bugünden kurmaya çalışıyoruz. Ekonomimizin geleceğine yön veriyoruz. Bu çalışmamız, iş dünyası için faydalıdır. Üyelerimiz, yatırımcılar, iş insanları ve ilgilenenler için önemli bir ekonomik ve bilimsel veri kaynağıdır. Odamızın 'http://www.matso.org.tr/hizmetlerimiz/yayinlarimiz/ekonomik-rapor.html' adlı internet sayfasından indirebilirsiniz. Buradan rahatlıkla ulaşıp indirilebilir. Hazırlanmasında bilgi akışı sağlayan kaynaklara, hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum."

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Manavgat, ekonomisine, yön, veren, rapor, hazırlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı