301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 09:32 Bu haber 899 kez okundu
 
KORKUTELİ’Nİ ALACAĞIZ
Korkuteli Belediye Başkan adayının Hasan Ali İrban olmasını avantaj olarak gördüğünü belirten Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, “Oldukça iddialıyız, Korkuteli’ni alacağız” dedi.
Siyaset Haberi
KORKUTELİ’Nİ ALACAĞIZ

AK Parti’den Korkuteli Belediye Başkanı olan Hasan Ali İrban, 31 Mart yerel seçimlerinde Korkuteli ilçesi için ittifak adı altında MHP’den aday çıkarılmasına karşın,  geçen Cumartesi günü yapılan bir merasim ile Saadet Partisi’nden aday olduğunu açıkladı. Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, İrban’ın teşkilat ile birlikte çok hummalı çalışmalar gerçekleştirdiğini aktararak, kendisinin adaylığından çok mutlu olduklarını dile getirdi.

“KORKUTELİ’NİN EN GÜÇLÜ ADAYI”

Hasan Ali İrhan’ın Korkuteli adayı olmasını avantaj olarak gördüklerini açıklayan İl Başkanı Düzen, “Çünkü seçimin en güçlü adayı. Diğer partilerin adaylarına bir şey söylemiyorum tabi ama Antalya’nın bir ucundan bir ucuna dolaşan biri olarak İbradı’da en tecrübeli siyasetçinin Hasan Ali İrban olduğunu düşünüyorum” ifadelerine yer verdi. Düzen, “Hasan Ali İrban, diğer başkanların 20 yılda yapamadığını 8 aylık bir dönem içerisinde yapan ve çok nitelikli bir duruş sergileyen herkesin gönlünü kazanmış bir isimdir. Çok takdir ediliyor. Devamlı çalışma içerisindeler. Mahalle mahalle dolaşıyorlar. Kendisinin siyasette daha yapacak çok işi olduğunu biliyorum. Korkuteli’nde oldukça iddialıyız. Seçimi alacağız. Çünkü her kesimden insanın teveccühü var “ şeklinde konuştu.

“KUTUPLAŞMANIN İÇERİSİNDE DEĞİLİZ”

Seçimlerde herhangi bir ittifakın içinde olmayacaklarının altını çizen Düzen, “Biz bütün seçim bölgelerinde kendi adaylarımızda seçime gireceğiz. Bir kavganın ve kutuplaşmanın içerisinde olmayacağımızı söylemek istiyorum. Bir ittifakın içinde olunsaydı Saadet Partisi büyük bir kazanım elde edecekti ama bunu kabul etmedik. Kendi adaylarımızla seçime girmeyi kararlaştırdık. Büyükşehir dahil olmak üzere 13 belediyede adaylarımızı açıkladık. Bir hafta içerisinde de bütün adaylarımızı netleştireceğiz” diye kaydetti.

“BÜYÜKŞEHİR İÇİN DE GÜÇLÜYÜZ”

Çok güçlü ve potansiyeli yüksek adayları olduğuna dikkat çeken Düzen, “Özellikle Büyükşehir Belediyesi adayımız Av. Ali Aktaş’ın sadece Antalya siyasetine değil, bütün Türkiye için önemli.  ByLock ile ilgili yapmış olduğu çalışma ve birçok kardeşimizin mağduriyetten kurtulmasıyla kendisine olan teveccüh her geçen gün artıyor. Bundan dolayı çok memnunuz” dedi. HAZEL BERKALP (ÖZEL)

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: KORKUTELİ’Nİ, ALACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı