301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Aralık 2018 - Çarşamba 09:16 Bu haber 3156 kez okundu
 
Kepez’e ‘Murat Dinç’ sinyali
Kepez Belediye Başkanlığı’na aday olarak gösterileceği konuşulan Murat Dinç ile ilgili görüşlerini aktaran İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, “Kepez ilçemizi oluşturan 66 mahallemizde halkımız Kepez Belediye Başkanlığı için Murat Dinç’e karşı teveccüh gösteriyor” dedi.
Siyaset Haberi
Kepez’e ‘Murat Dinç’ sinyali

Adaylık sürecinde en çok tabanın sesine önem verdiğini dile getiren İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, “Kepez halkını dinlediğimizde İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adaylığı için Dr. Murat Dinç’in ismi bizlere de geliyor. Bu noktada Kepez ilçemizi oluşturan 66 mahallemizde halkımız Kepez Belediye Başkanlığı için Murat Dinç’e karşı teveccüh gösteriyor” ifadelerine yer verdi.

“Halkın tercihini destekleyeceğiz”

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığı olarak Genel Merkez tarafından başlatılan ittifak görüşmelerinin sonuçlanmasını ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayının açıklanmasını beklediklerini kaydeden Bulut, “Tüm bu süreçten sonra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ile İYİ Parti Antalya İl Başkanımız Ahmet Aydın‘ın görüşmeleri sonrasında ilçelerde adaylık dağılımı gerçekleşecek. Partimiz için kırmızı çizgi olan Kepez Belediye Başkanlığı için ise İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığımıza 6-7 aday adayı olarak başvurusunu yapmış bulunuyor. Başvuru yapan ya da ismi siyasi kulislerde geçen belediye başkan aday adaylarımız arasından Kepez halkımızın tercihi hangi yönde olursa bizler de halkımızın yanında olarak seçtiği adayımızı teşkilatımızın tüm üyeleriyle destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

“Başvurular 21 Aralık’a uzatıldı”

Meclis Üyeliği Aday Adaylığı noktasında İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığına yoğun bir başvuru bulunduğuna dikkat çeken Bulut, “Belediye Başkanlıkları ve Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuruları için genel merkezimiz 15 Aralık olan başvuru süresini 1 hafta daha uzatarak 21 Aralık tarihine kadar uzattı. Bu bizler için de sevindirici bir süreç oldu. Kepez halkının sesini dinleyerek katılımcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile yönetmeye talip olduğumuz Kepez Belediyesi meclis üyesi olarak hizmet vermek isteyen aday adaylarımızdan hala başvurular gelmektedir” diye kaydetti.

“Ulaşmadığımız yürek kalmayacak”

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığını oluşturan 86 üye ile çalışmalara başladıkları aktaran Başkan Bulut, “Kepez’in 66 mahallesinde yapacak olduğumuz seçim çalışmaları öncesinde yönetim kurulumuzu oluşturarak geniş katılımlı bir oluşum içerisindeyiz. Kepez ilçemizdeki 66 mahallemizdeki tüm seçmene ulamak için yoğun bir hazırlık yapıyoruz. Kepez halkımız müsterih olsun Kepez Belediye Başkan adayımız ile birlikte ulaşmadığımız yürek kalmayacak” cümlelerini kullandı.

HAZEL BERKALP (ÖZEL)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kepez’e, ‘Murat, Dinç’, sinyali,
Yorumlar
Haber Yazılımı