301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 16:25 Bu haber 224 kez okundu
 
Kepez'de 'memnuniyet' anketi
KEPEZ Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerinden memnuniyet derecesini ölçmek için 'Memnuniyet Anket Sistemi' kurdu.
Gündem Haberi
Kepez'de 'memnuniyet' anketi

Geçen yıl belediye binasında gerçekleştirdiği yenileme çalışmaları ile daha şık ve modern bir yapıya kavuşan Kepez Belediyesi, şimdi de teknolojiden yararlanarak vatandaşların belediye hizmetlerinden memnuniyet derecesini ölçüyor. Vatandaşların yoğun olarak hizmet aldığı ve belediye binasının giriş katında bulunan gelir servisine 'Memnuniyet Anket Sistemi' kuruldu. Ankette yer alan iyi, normal ve kötü kategorileri de emojilerle renklendirildi.


Alınan hizmet sonrası devreye giren sistem aracılığı ile vatandaşa aldığı hizmetten ne derece memnun olduğu soruluyor. Vatandaş belediyeden aldığı hizmetten çok memnun ise 'iyi' butonuna basarak gülen yüzü, biraz memnun ise 'normal' butonuna basarak tebessümlü yüzü, aldığı hizmetten memnun değil ise 'kötü' butonuna basarak üzgün yüzü seçerek memnuniyet derecesini bildirmiş oluyor. Vatandaş belediyenin verdiği hizmetten memnun değil ise 'Memnuniyet Anket Sistemi'nde ikinci aşamaya geçiliyor. Bu aşamada da vatandaş neden memnun olmadığını bildiriyor.


'Memnuniyet Anket Sistemi' sonuçları raporlanarak, Kepezlilere daha kaliteli hizmet sunuluyor.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Kepez'de, 'memnuniyet', anketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı