301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
20 Ocak 2021 - Çarşamba 17:30 Bu haber 114 kez okundu
 
Kepez’de dertlere DEVA olacağız
DEVA Parti Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç ve yönetim kurulu üyeleri, RÇ Çinar Medya bünyesindeki Yeni Yüzyıl ve Hilal gazetelerini ziyaret etti. Siyahkoç, Kepez’in her mahallesinde yaşayan insanlara dokunmak ve dertlerine deva olmak istediklerini de kaydetti
Siyaset Haberi
Kepez’de dertlere  DEVA olacağız

  DEVA Partisi Kepez İlçe Teşkilatı, RÇ Çinar Medya bünyesindeki Yeni Yüzyıl ve Hilal gazetelerine bir ziyaret gerçekleştirerek İmtiyaz Sahibi M. Seda Ayçiçek ile Yeni Yüzyıl Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazıişleri Müdürü Ahmet Ayçiçek ile görüştü. DEVA Parti Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, ziyarette yaptığı konuşmada ilçe teşkilatı olarak öncelikli amaçlarının Kepez’in her mahallesinde yaşayan insanlara dokunmak olduğunu söyledi. Kepez’de toplam 72 mahalleden oluştuğunu hatırlatan Siyahkoç, “DEVA Partisi olarak ülkenin, Antalya’nın ve Kepez’in sorunlarını biliyoruz. Özellikle Kepez’in bu pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıların yakinen şahit oluyoruz. İnsanlarımıza bu süreçte maddi ve manevi olarak sahip çıkılması gerektiğini düşünüyoruz. Biz de insanlara ve kalplere dokunarak, onları dinleyerek ve sorunlarına deva olmaya çalışacağız” dedi.

  “Tam mesai çalışacağız”

  Başkan Siyahkoç, çok güçlü bir ekiple yola çıktıklarını da ifade ederek, “Bizler Kepez’de yaşayan ve Kepez’in sorunlarını bilen insanlarız. Ekibimin hepsi pırıl pırıl ve işlerinde başarılı insanlar. Bu genç arkadaşlarımla Kepez’de ayak basmadık mahalle, ayak basmadık sokak bırakmayacağız. Her gün evine ekmek götürmek için canla başla mücadele eden Kepezlinin dertlerine deva olmak için var gücümüzle tam mesai çalışacağız” diye konuştu. Yeni Yüzyıl ve Hilal gazetelerinin imtiyaz Sahibi M. Seda Ayçiçek ise RÇ Çinar Medya olarak bütün partilere aynı mesafede olduklarını belirterek, “Yeni kurulan ve Antalya’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Kepez İlçe Teşkilatına başarılar diliyorum. Tüm partilere olduğu gibi onlara da gazetelerimizde yer vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diyerek tarafsız olduklarına vurgu yaptı.

  Ziyarette, DEVA Partisi Kepez Teşkilat Başkanı Orhan Erşari, Kadın Politikaları Başkanı Hatice Aksoy, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Yıldızer ve Ekonomi İşleri Başkanı İbrahim Halil Hamidi’ de hazır bulundu.

  Kubilay ELDEMİRCİ

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Kepez’de, dertlere, , DEVA, olacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı