301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 12:04 Bu haber 497 kez okundu
 
Kendileri küçük gönülleri büyük
Ezgi ve Efe İldaş isimli ikizler gelirini yetim ve kimsesiz çocuklara bağışlayacakları 'Masal Gibi' isimli kitaplarının imza gününde kitap severlerle buluştu.
Gündem Haberi
Kendileri küçük gönülleri büyük

İlkokul 4. sınıf öğrencileri Ezgi ve Efe İldaş ikiz kardeşler yazdıkları ‘Masal Gibi’ isimli kitabın imza gününde sevenleriyle bir araya geldi. Kitaptan elde edilen gelirin tamamı yetim ve kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Muratpaşa Belediyesi Fuaye salonunda gerçekleştirilen etkinlikle Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı Fatin Iltar, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci ve birçok kitapsever katıldı. Kitapları hakkında bilgi veren ikiz kardeşlerden Efe İldaş, “Kitabı yazma nedenimiz başka hayatlara dokunmaktır. Bizim en büyük amacımız kitabımızın satışından elde edeceğimiz gelirle yetim ve kimsesiz çocuklara yardım etmektir. Kitabımızın geliriyle Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna yarım bağışında bulunacağız. Bu bizi çok mutlu ediyor. Kitabı ikizim olan kız kardeşim Ezgi yazdı, ben de kapak ve iç sayfa resimlerini çizdim. Kitabımızın içeriğinde farklı farklı hikayeler var. Ayrıca Ramazan bayramında ORFE çiftliğinde çocukların gün boyu eğelenmesi sağlanacak. Kimsesiz çocuklara yardımcı olmayı istedik. Hayal gücümüzle bu kitabı kaleme aldık” diye konuştu.

Vildan Çalcı KARA

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Kendileri, küçük, gönülleri, büyük,
Yorumlar
Haber Yazılımı