301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 09:54 Bu haber 235 kez okundu
 
Kargolarınız da, cebiniz de güvende
PTT Antalya Başmüdürlüğü, bireysel müşteriler tarafından gönderilecek olan APS Kurye, Posta Kargosu ve kargolarda yüzde 25 indirim uygulayacaklarını açıkladı.
Gündem Haberi
Kargolarınız da, cebiniz de güvende

179 yıldır hizmet veren PTT A.Ş. son zamanlarda hizmet ağını sürekli olarak geliştirilerek Antalya’da 31 merkez ve 98 şube ve 25 acente olmak üzere toplam 154 PTT işyerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.  Verilen hizmetlerimizin müşteriler tarafından bilinirlik ve tercih edilme oranının artırılması amacıyla düzenlendikleri kampanyayı aktaran PTT Antalya Başmüdürlüğü, özel gün ve bayramlar dışında da hizmet içerikli kampanyalar düzenlenerek pazarlama ve satış faaliyetlerini arttırarak müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için durmadan çalıştıklarını belirtti.

 

YÜZDE 25 İNDİRİM

Yapılan açıklamada, “Bireysel müşterilerimiz tarafından gönderilecek olan APS Kurye, Posta Kargosu ve Kargolara ikinci bir bildirime kadar mevcut Posta ve Telgraf Ücret Tarifemiz üzerinden yüzde 25 indirim uygulanacaktır. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca bu indirim uygulanmayacaktır” ifadesi yer aldı. 

Hazel Berkalp

 

       

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Kargolarınız, da,, cebiniz, de, güvende,
Yorumlar
Haber Yazılımı