Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 13:46 Bu haber 499 kez okundu
 
Gerçeker güven tazeledi
Uluslararası Helal Turizm Derneği (IHATO) 2. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. 2019 yılında başkan olarak seçilen Yusuf Gerçeker 2020’de tekrar başkan seçilerek güven tazeledi
Gündem Haberi
Gerçeker güven tazeledi

Uluslararası Helal Turizm Derneği(IHATO) 2. olağan genel kurulunu yaptı.  Genel kurula MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi Başkanı Muhammet Ali Özeken, MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Boğaçhan Göksu, IHATO üyeleri ve misafirler katıldı. IHATO Genel Başkanı Yusuf Gerçekerile yola devam eden IHATO, 2020-2021 yılları içinde önemli projelerinde tanıtımını yaptı. Genel kurul ardından üyeler ve misafirlerle akşam yemeği programı yapıldı. Programa Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse ve Kemal Çelik, AKParti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar katıldı. IHATO’nun çalışmalarını takip ettiklerini söyleyen protokol, projeleri her zaman desteklediklerini dile getirdiler.

 

IHATO büyük projelerini duyurdu

 

2020’de güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Yusuf Gerçeker, konuşmasına Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na teşekkür ederek başladı. Gerçeker, “Valimiz bizlere önderlik etti ve her zaman yanımızda oldu. IHATO’nun değerli yönetim kurulunave üyelerimize de gayretleri için çok teşekkür ederim. 2018 Ocak ayından bu tarafa durmaksızın çalışıyoruz.Çalıştaylar, kongreler organize ettik, sektörel raporlar çıkarttık ve daha nicelerini yapacağız. Yeni bir dernek olarak sancılı günler yaşasak da hamdolsun güzel günlere geldik” dedi. 2020 yılı içinde de helal turizm özelinde Türkiye için önemli tanıtım imkânı sağlayacak 2 büyük projesi olduğunu duyuran Gerçeker, bu projeyi MÜSİAD ve Akdeniz Üniversitesi ile işbirliği içerisinde yapacaklarını belirtti.

 

2 yılda çok yol katedildi

 

Programa katılan MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi Başkanı Muhammet Ali Özeken, “IHATO 2 yılda 10 yılda başarması zor işler başardı. Az önce arkadaşların yaptığı faaliyet sunumunu imrenerek izledim. Allah gayretlerinizi boşa çıkartmasın” dedi.MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Boğaçhan Göksu ise, “IHATO Antalya’ya ve ülkemize önemli bir kazanımdır. Kardeş kuruluş olmaktan onur duyuyoruz. Gerçekten 2 yılda önemli işleri başardı, başarmaya da devam edecek. Bizler IHATO’nun her zaman yanındayız” ifadelerine yer verdi.

 

Hazel Berkalp Altaş

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Gerçeker, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı