301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 10:57 Bu haber 790 kez okundu
 
ESKİ KRAL ÖLDÜ, ‘YAŞASIN YENİ KRAL’
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnaf odası başkanları ile yaptığı toplantıya katılmayıp, aynı saatlerde Menderes Türel’in Döşemealtı programına katılan Antalya Otobüsçüler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, şimdilerde de Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in programlarına katılarak göz kırpıyor.
Gündem Haberi
ESKİ KRAL ÖLDÜ, ‘YAŞASIN YENİ KRAL’

DÜN DÜNDÜR, BUGÜN BUGÜNDÜR(!)

10 Mart 2019’da AESOB Toplantı salonunda oda başkanları ile esnafın sorunlarını dinlemek için düzenlenen ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Belediye Başkan Adaylarının katıldığı toplantıya katılmayan Antalya Otobüsçüler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, aynı gün ve aynı saatlerde Döşemealtı’nda Menderes Türel’in seçim çalışmalarına katılmıştı. AESOB’taki toplantıda konuşan o dönemin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Yasin Arslan’a seçimi sırasında verdiği desteklere rağmen Arslan’ın takındığı tavra içerlediğini ve kırıldığını söylemişti.

 

PEKİ ŞİMDİ NE DEĞİŞTİ?

31 Mart’a kadar Oda Başkanlığını bir kenara bırakıp, Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile neredeyse bütün seçim çalışmalarına katılan, siyasi faaliyetlerde taraf olmasına yönelik eleştirilere kulak tıkayan ve fotoğraf veren Antalya Otobüsçüler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Yasin Arslan,1 Nisan’dan sonra yaptığı ‘U’ dönüşüyle dikkat çekiyor. Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla esnafını bilgilendirmeyi tercih eden Yasin Arslan’ın esnaf tarafından ‘geri vites’ olarak nitelendirilen hareketlerinin önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından nasıl karşılık bulacağı merakla bekleniyor.

Mehmet AKYOL

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: ESKİ, KRAL, ÖLDÜ,, ‘YAŞASIN, YENİ, KRAL’,
Yorumlar
Haber Yazılımı