Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 10:46 Bu haber 857 kez okundu
 
En fanatik nikâh
Gazetemiz muhabirlerinden Hazel Berkalp, İleri Gazetesi muhabiri Mahsum Altaş ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıyarken nikah için seçilen mekan Antalya Stadyumu oldu.
Yaşam Haberi
En fanatik nikâh

Okul yıllarında başlayan aşklarını nikahla taçlandıran gazetemiz Akdenizde Yeni Yüzyıl muhabiri Hazel Berkalp ile İleri Gazetesi muhabiri Mahsum Altaş, unutulmayacak bir nikaha ve anıya imza attı. Hazel ve Mahsum çiftinin bu en özel gününde nikahi ise Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Belediye başkanlığı döneminde ilk defa bir stadyumda nikah kıydığını belirten Başkan Tütüncü, “İlk defa stadyumda nikah kıyıyorum. Benim için de özel ve güzel bir gün oldu. Şimdi düşünüyorum da daha farklı mekânlarda da nikah kıyabilirim. Bunları bir liste yapayım” dedi. Tütüncü’nün esprili konuşması davetliler tarafından alkışlarla karşılandı. Heyecanlı oldukları her hallerinden belli olan Hazeal Berkalp ve Mahsum Altaş’ı aileleri, sevenleri dost ve arkadaşları da yalnız bırakmadı. Nikahı kıyılan kişiler MEDYA camiasından olunca, Antalya Stadyumu adeta muhabir akınına tutuldu.

 

‘EVET’ CEVABINA ‘GOLL’ TEZAHÜRATI

 

Özel bir o kadar da ilginç geçen nikahta Hazel Berkalp’in nikah sırasında ayakkabısının altına bekar arkadaşlarının isimlerini yazması ise keyifli anlara sahne oldu. Fanatik çift Tütüncü'nün kıydığı nikah ile Antalya Stadı'nda dünya evine girerek bir ilke imza attı. Çiftin nikah şahitliğini ise, TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Konya Selçuk Üniversitesi İngilizce Öğretmeni Bahar Urhan Torun yaptı. Gelin Hazel’in Başkan Tütüncü’nün sorusuna verdiği ‘evet’ cevabından sonra kızın arkadaşları ve yakınları ‘goll’ diye bağırarak tezahürat yaptı.

 

ANTALYASPOR AŞKI NİKAHA YANSIDI

 

Antalyaspor atkıları ve Türk Bayrağı ile süslenen ve Antalya Stadı'nda kurulan nikah masasında evet diyen çifte bir ömür boyu mutluluk dileyen Hakan Tütüncü nikah sonrası konuklarla birlikte selfi çekimi yaptı. Bol bol fotoğrafın çekildiği nikahta  Gelin Hazel ve Damat Mahsum Başkan Hakan Tütüncü ile Antalyaspor atkıları ile  anı ölümsüzleştirdi.  

 

Vildan Çalcı KARA

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: En, fanatik, nikâh,
Yorumlar
Haber Yazılımı