301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ağustos 2019 - Pazar 13:40 Bu haber 223 kez okundu
 
Doktorlar dostluk maçı yaptı
ANTALYA Tabip Odası Futbol Takımı ve Uluslararası Doktorlar Futbol Birlikleri Federasyonu Futbol Takımı ile dostluk maçı yaptı.
Spor Haberi
Doktorlar dostluk maçı yaptı

Uluslararası Doktorlar Futbol Birlikleri Federasyonu Kongresi Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'nde yapıldı. Kongre kapsamında Antalya Tabip Odası Futbol Takımı ve Uluslararası Doktorlar Futbol Birlikleri Federasyonu Futbol Takımı dostluk maçı yaptı.  Antalya Tabip Odası Futbol Takımı Kaptanı Dr. Metehan Akbulut, "Oynadığımız futbol maçı elbette kazanmak ya da kaybetmek üzerine değildi. Futbol takımımız, ülkemizdeki hekimleri en iyi şekilde temsil etti. Bu müsabakanın, hekimlerin uluslararası birlikteliğine, dostluğuna ve dayanışmasına daha da katkı sağladığına inanıyorum. Maçımızı coşkulu, eğlenceli ve sıcak bir ortamda gerçekleştirdik. Bu bunaltıcı sıcaklara rağmen futbol takımımızda oynayan tüm meslektaşlarıma ayrıca çok teşekkür ediyorum" dedi

Antalya Tabip Odası'nın hazırladığı ve içerisinde TTB 14 Mart 100.Yıl Hatırası'nın da olduğu hediye paketleri, futbol maçı öncesi futbolculara verildi. Maç öncesi ve sonrası yapılan toplantılarda gelecek yıllarda düzenlenecek kongreler ve futbol turnuvalarının organizasyonları konuşuldu.

 

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Doktorlar, dostluk, maçı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı