301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 11:40 Bu haber 462 kez okundu
 
Daha iyi bir Muratpaşa
Millet ittifakından Muratpaşa Meclis üyesi seçilen İyi Partili Kamil Korkmaz, seçimlerin bittiğini ve birlik içinde çalışma zamanının başladığını ifade etti. İyi Partili Korkmaz, “Esas görev bundan sonra başlıyor. Kamu yönetimi konusunda bir adım attık ve bu adım Muratpaşa ve Antalya için daha iyi şeyler yapmak” dedi.
Siyaset Haberi
Daha iyi bir Muratpaşa

Muratpaşa için iyi olacak her türlü girişime destek olacağını ifade eden İyi Partili Muratpaşa Meclis üyesi Kamil Korkmaz, 15-20 yıldır siyasetin içinde olduğunu 45 yıldır Muratpaşa’da yaşadığını anlattı. Kamil Korkmaz, 31 Mart seçimleri öncesinde İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Gönenç ve İl Başkanı Ahmet Aydın ile olan görüşmelerinde kendisine İttifak kurulmaz ise İyi Parti’den aday olmasını sorduklarını aktardı. Kamil Korkmaz, “Başkanımın ve il başkanımın ittifak kurulmaz ise adayımız olur musun dediler ve ben de gurur duyacağımı belirterek aday adayı oldum. Sonrasında ittifak ile yolumuza devam ettik” yaşanan süreci aktardı.

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMA

Kamil Korkmaz, “Sonuçta burada 45 yıldır Muratpaşa’da yaşıyorum. 7’den 77’ye gerek ailemden gerekse şahsi ilişkilerimden tanınan bilinen birisiyim. Ve özelde Muratpaşa’nın genelde Antalya’nın sorunlarını bu 45 yıllık süreçte gerek yaşayarak gerek gözlemleyerek öğrendim ve biliyorum” dedi. 2000’li yıllarda ANAP’ın gençlik kollarında görev yaptığını ve bir süredir siyasete ara verdiğini söyleyen Korkmaz, “Son 10 yıldır Antalya’da gerek işim gerek babamın işi gerekse siyasi kimliğim nedeni ile Antalya’daki her 10 kişinin 7’sini tanıyorum. Bunun verdiği bir güçle aday adayı olmuştum.  Ben Antalya’ya hizmet etmek için yola çıktım. İttifak içinde bu hizmete devam edeceğiz” dedi.

MURATPAŞA İÇİN EL ELE

 “Partinin ilçe kurucu üyesiyim ilk ilçe başkanımız gelip, zaman taşın altına elini sokma zamanı dediğinde kabul ettik. Muratpaşa ile ilgili birçok projem vardı. Bu projelerimi başkanımızla da paylaştım ve kendisi de bu noktada ilgi gösterdi” diye konuşan Kamil Korkmaz, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile uyum içinde Muratpaşa’ya hizmete edeceklerini söyledi. Muratpaşa’da Ümit Uysal’ın oldukça güzel projelere imza attığını, 31 Mart Seçimlerinde de İyi Partinin desteğiyle oy oranlarını artırarak rekor kırdığını hatırlatan Kamil Korkmaz, “Belediye ile halkın buluşması biz meclis üyelerine düşen bir görev. Seçim bitti, esas görev buradan sonra başlıyor. Kamu yönetimi konusunda bir adım attık ve bu adım Muratpaşa ve Antalya için daha iyi şeyler yapmak” dedi.

TURUNÇ BİR MARKA OLUR

Antalya’nın bir değeri olan Turunç’un Muratpaşa belediyesi olarak markalaştırma çalışmaları olduğunu hatırlatan Kamil Korkmaz, “Benimde Turunç ağacı ve meyvesiyle ilgili projelerim var. Bunu Başkanımızla da paylaştım. Kendisinin de beğendiği çalışmalar” dedi. Kamil Korkmaz, “Turunç bu bölgenin bir değeri Antalya turizm şehri, ilçemizi ve kentimizi bu reçelle tanıtabiliriz. Antalya’nın marka ürünlere ihtiyacı var. Belediyenin markalaştıracağı bir reçel kentimize gelen turistler için bir tanıtım olur” diye konuştu.

HALKIN MESAJ VERDİ

 Turizmden, kentsel dönüşüme birçok konuda çözüm üretici projeleri olduğunu ifade eden Kamil Korkmaz, ilerleyen süreçte bunlarla ilgili girişimlerde bulunacağını söyledi. Yerel seçimlerde halkın mevcut yönetime ciddi bir mesaj verdiğini ifade eden Kamil Korkmaz, “31 mart seçimlerinde halkımız bir mesaj vermiştir.  Bu mesajı doğru okumak lazım.  Bunu görmek lazım. Halkımız iktidara ayrıştırma birleştir, açları doyur ve ekonomiyi düzelt diye bir uyarıda bulunmuştur” dedi. Kamil Korkmaz,  “Bu uyarının ne kadar algılandığını ve ne kadar dikkate alındığını ilerleyen günlerde göreceğiz” dedi. Vildan Çalcı KARA

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Daha, iyi, bir, Muratpaşa,
Yorumlar
Haber Yazılımı