Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 13:49 Bu haber 858 kez okundu
 
CHP’li Kocacık mazbatasını aldı
CHP Kumluca İlçe Başkanı Arif Kocacık mazbatasını aldı. Mazbata töreni sonrası partililerle bir araya gelen Kocacık, birlik ve beraberlik mesajları verdi
Siyaset Haberi
CHP’li Kocacık mazbatasını aldı

CHP Kumluca ilçe başkanlığına seçilen Arif Kocacık, Kumluca Adliyesi’nde gerçekleştirilen törenle mazbatasını aldı. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ilçe kongresinde 166 delegeden 88’inin oyunu alarak ilçe başkanlığına seçilen Kocacık’a mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Müdürü Tutku Uysal takdim etti.

 

“TAŞIN ALTINA ELİMİ KOYDUM”

 

Mazbata töreninin ardından parti binasında yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı bir basın açıklaması düzenleyen Kocacık, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Parti içi demokrasiyi işleten tek parti olduklarını söyleyen Kocacık, CHP ilçe başkanlığının sorumluluğu yüksek ve onurlu bir görev olduğunu ifade ederek, “Parti içinde kırgınlıkların, dargınlıkların son bulacağına inanıyorum. Önemli olan CHP'dir, CHP'nin başarısıdır. Bu süreçte kendimi sorumlu hissettim ve taşın altına her zaman elimi koydum” dedi.

 

“KARAÖZ İLE DARGINLIĞIMIZ YOK”

 

Seçimdeki rakibi ve eski ilçe başkanı Fahretdin Karaöz ile aralarında dargınlık bulunmadığını belirten Kocacık, “Biz birbirimizi tebrik ettik. Önceki yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum. Emeklerinden kaynaklı hakları ödenmez. Bu süreçten sonra hep birlikte omuz omuza mücadele edeceğimize inanıyorum. Bu partiye emek vermiş, güç katmış, başarımıza katkı sağlamış, herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

“BELEDİYE BAŞKANININ YÜKÜNÜ HAFİFLETECEĞİZ”

 

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun yükünü hafifleteceklerini kaydeden Kocacık, “Belediye başkanımız yoldaki çukur, çöp ve benzeri şeylerle uğraşmayacak, proje üretecek. Önünü açacağız, destek olacağız. Biz belediye başkanımıza destek olursak, belediye başkanımız daha iyi çalışır, daha iyi hizmet verir. Bizim dönemimizde belediye başkanımızın yaptığı işleri iyi pazarlayıp, partimize oya dönüştürmek istiyoruz. Buradaki asıl görevimiz budur. Bundan sonra hiç kimse ‘ben’ demeyecek, ‘biz’ diyecek. Biz ne zaman ‘biz’ dersek, o zaman kazanmaya başlarız" şeklinde konuştu.

 

YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

 

CHP Kumluca İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: İlçe Başkanı Arif Kocacık, Zeynep Alpaslan, Elif Nur Çıtır, Mehmet Dikmen, Ulaş Engin, Bayram Erdoğan, Dilek Gemici, Hüseyin Kütük, Uğur Mencik, Hasan Nizamoğlu, Ersoy Şahin, Derman Şalvarlı, Ali Uluşar, Bülent Uysal, Mustafa Uysal.

 

İl delegeleri ise şu şekilde: Mustafa Köleoğlu, İsmail Acar, Mustafa Çetinkaya, Ferhat Acar, Seyfi Arıkan, Ali Atıcı, Ali Beşikçi, Ulaş Durdaş, Ali Eldeniz, Dilek Engin, Feride Salur Güleç, Hilmi Gündüz, İsmet Karakuş, Arif Kocacık, Mustafa Kökcü, Arif Öztürk, Mustafa Üstboğa.

 

Halil Büyükayhan

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: CHP’li, Kocacık, mazbatasını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı