301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 11:47 Bu haber 820 kez okundu
 
CHP Antalya İl Başkanlığı’ndan İstanbul’a afişli gönderme
CHP Antalya İl Başkanlığı, binasına astığı “Her Şey Çok Güzel Olacak” afişiyle İstanbul Belediye Başkanlığı elinden alınan Ekrem İmamoğlu’na desteğini gösterirken Başkan Ahmet Kumbul, Antalya’dan İstanbul’a bir selam göndermek amacıyla bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini söyledi.
Siyaset Haberi
CHP Antalya İl Başkanlığı’ndan İstanbul’a afişli gönderme

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul’a afişli göndermede bulunan CHP Antalya İl Başkanlığı, seçim döneminde Ekrem İmamoğlu ile slogan haline gelen “Her Şey Çok Güzel Olacak” yazılı bir afişi başkanlık binasına astı. Bu afiş çalışmasının CHP genelinde bir çalışma olmayarak Antalya’dan İstanbul’a selam göndermek amaçlı gerçekleştirildiğini belirten Başkan Ahmet Kumbul, “Genel Merkezimizin ve İstanbul İl Başkanlığının programıyla ve çağrısıyla her türlü yanlarında olacağımızı iletmiştik. Onun için de burada böyle bir çalışma yaptık. Bundan sonraki süreçte de daha önce belirttiğimiz gibi herhangi bir çağrıları olması durumunda İstanbul’a giderek elimizden geldiği kadar katkıda bulunmaya gayret göstereceğiz” dedi.

 

“HALKIN İRADESİ YOK SAYILDI”

31 Mart seçimleri ile Türkiye’ye baharı getirdiklerini belirten Kumbul, İstanbul’da gerçekleştirilen seçim iptali kararını “Halkın iradesinin yok sayılması” olarak nitelendirdi. Ülkenin yıllardır biriktirdiği demokrasinin büyük bir yara aldığını belirten Kumbul, “Genel Başkanımızın hak ve adalet talebinin ne kadar yerinde olduğuna hep beraber tanıklık ettik. 23 Haziran’da seçimin tekrarlanması kararı alınmasının ardından ‘her şey çok güzel olacak’ diyerek tekrar yola çıktık. Bütün örgütlerimiz İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nun yanında olduğunu ifade etti. Yapacağımız çalışmalarla 23 Haziran’da başarılı olacağımıza inanıyoruz. İstanbul’a geç kalmış olan baharı tekrardan getireceğiz. Biz şunu biliyoruz ki İstanbul’da seçimleri kazandık ve bizim İstanbul’da belediye başkanımız şu an da Sayın Ekrem İmamoğlu’dur. 23 Haziran’dan sonra da görevine devam edecektir” şeklinde konuştu.

Halil Büyükayhan

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: CHP, Antalya, İl, Başkanlığı’ndan, İstanbul’a, afişli, gönderme,
Yorumlar
Haber Yazılımı