301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 10:20 Bu haber 275 kez okundu
 
Bu festivalde yok yok!
Müzik, spor ve tatili bir arada sunan ‘Wlive Sports & Music Festivali’ 15-18 Ağustos tarihleri arasında Ekdağ Lara Beach’te gerçekleşecek. Festivalde turnuvalar ve konserler spor ve müziğin aşkına tanıklık etmenizi sağlayacak.
Yaşam Haberi
Bu festivalde yok yok!

Spor, müzik ve tatil olmak üzere üç ayrı dalı tek çatı altında birleştiren ‘Wlive Sports & Music Festivali’ hakkında bilgi vermek amacıyla basın toplantısı düzenlendi. DoubletreeBy Hilton Anlalya City Centre’de gerçekleşen toplantıda Festival Komite Başkanı Selin Kurt ile proje yöneticisi Ebru Kaynak, basın mensuplarına festivali tanıttı. 15-18 Ağustos tarihleri arasında Antalya Ekdağ Lara Beach’te hayat bulacak bu festival, sabah erkenden başlayacak olan, yoga etkinlikleri, plaj oyunları, DJ performansları, yarışmalar, showlar, amigolar, konserler ve daha birçok sürprizle dolu etkinliklerle Antalyalıları ağırlayacak.

 

DERECEYE GİRENLERE 80 BİN TL

Festival alanında, 4 gün süresince Streetball ve Beachvolley turnuvaları gerçekleşecek. Gençler, elite ve veteranlar olmak üzere 3 farklı kategoride spor müsabakalarının olacağı festivalde, dereceye giren takımlara ise 80 bin TL para ödülü yanı sıra çeşitli hediyeler de verilecek. Konuyla ilgili bilgi veren Organizasyon Yöneticisi Selin Kurt, "Şu anda 200'ün üzerinde takım başvurusu yapıldı. Takım kayıtlarımız devam etmekte. Festival gününe kadar bu sayının artmasını ve 400'lere kadar çıkmasını hedefliyoruz. 2 artı 1 olarak oynanan streetball ile beachvolley turnuvaları izleyenlere heyecanlı anlar yaşatacak” dedi.

 

KONSERLER EĞLENDİRECEK

Festivale, müziğin ruhunu, yumuşaklığını, romantikliğini, coşkusunu ve heyecanını kattıklarını anlatan Kurt, “WolfProduction üç ayrı dalı tek çatı altında birleştiriyor.Müzik, spor ve tatil festivalimizin içinde yer alıyor. 09.00'da başlayacak etkinlikler 00.00'a kadar devam edecek" şeklinde konuştu. Festival kapsamında 15 Ağustos akşamı Derya Uluğ, 16 Ağustos'ta Anıl Piyancı, 17 Ağustos'ta Fatma Turgut ve 18 Ağustos'ta ise Manga sahne alacak.

 

KONAKLAMADA YENİ AKIM

Gerek şehir dışından, gerek yurtdışından turnuvaya dahil olacak sporculara, gerekse festivalin bir anını bile kaçırmak istemeyen izleyicilere, festival alanı içinde çadırlı konaklama imkanı sunulacağını aktaran Kurt, “Oda ve kahvaltı olarak bilinen konseptleri bu festivalde çadır ve kahvaltı olarak değiştirerek, konaklamada yeni akım başlattıklarının altını çizdi.

 

ÇEVRECİ FESTİVAL

Festival kapsamında “Benim Denizim, Benim Plajım” ve “Benim Şehrim, Benim Okulum” isminde iki sosyal sorumluluk projesini de hayata geçirdiklerini aktaran Kurt,  “Benim Denizim, Benim Plajım” sloganıyla hayata geçecek olan projede festival süresince organizasyon görevlileri ve tüm katılımcıların birlikte atık, çöp ayrıştırma ve geri dönüşümün önemi ile yaşadığımız dünyaya olan negatif etkileri konusunda farkındalık yaratması hedeflendiğini belirtti.  Kurt, “Her gün katılımcılara duyurularak çevre temizliği eğlence ile birleştirilecek. Gündüzleri plajlarda ve turnuva alanlarında, geceleri ise konser alanında ücretsiz çöp poşetleri dağıtılarak müzik eşliğinde anonslarla dans edilecek ve çöp toplanacak.Böylelikle hem çevre, hem sahil temiz tutularak ‘Mavi Bayrak’lı Lara plajlarının hakkı verilerek korumaya teşvik edilecek” diye konuştu.

 

ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL JEST

Benim Şehrim Benim Okulum projesini de aktaran Kurt, “WolfProduction, geleceğimizede yatırım yapma hedefiyle; festival brüt gelirinin bir bölümü ile yetkililerle ortaklaşa belirlenen‘1.Kademe Kepez Özel Eğitim Uygulama’okulunun bir takım ihtiyaçlarını karşılayarak, downsendromlu ve otistik çocuklarımızın daha iyi ve rahat şartlarda eğitim alabilmelerine katkıda bulunacak” dedi. Wlive ailesi festival tanıtımı ardından, ekip olarak Kızılay’a kan bağışında bulunduklarını belirterek herkesi kan verme çağrısında bulundu.

Hazel Berkalp

 

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Bu, festivalde, yok, yok!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı