301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
15 Kasım 2020 - Pazar 14:55 Bu haber 45 kez okundu
 
Başkanvekili Hacıarifoğlu, Başkan Böcek’i ziyaret etti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavisi devam eden Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Ziyarete Başkan Muhittin Böcek’in oğlu Mustafa Gökhan Böcek de eşlik etti
Gündem Haberi
Başkanvekili Hacıarifoğlu, Başkan Böcek’i ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavisi devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Ziyarete Başkan Muhittin Böcek’in oğlu Mustafa Gökhan Böcek ile Başkan Böcek’in ağabeyi Şadi Böcek de eşlik etti. 

 
 

‘Başkanımızın iyiye gitmesi beni mutlu etti’ 
 

Ziyaret sonrasında kısa bir açıklama yapan Başkanvekili Hacıarifoğlu, “Başkanımız Muhittin Böcek’i çok iyi gördüm, sağlığının her geçen gün iyiye gitmesi beni çok mutlu etti. Belediye konularında sohbet ettik. Kendisine, görevine dönene kadar emanetine sahip çıkmaya devam edeceğimi söyledim. Kendisi de bu duruma sevindi. Şimdiye kadar aldığım her kararda ve attığım her adımda olduğu gibi, bundan sonrada aynı hassasiyetle Başkanımız Muhittin Böcek’i temsil etmeye devam edeceğim” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Başkanvekili, Hacıarifoğlu,, Başkan, Böcek’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı