Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 15:59 Bu haber 379 kez okundu
 
Başkan Uysal'dan bayram mesajı
Yaşam Haberi
Başkan Uysal'dan bayram mesajı

 

 

 

 

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyanın farklı noktaları sıkıntılar yaşarken, Türkiye sosyo-ekonomik sorunlarla mücadele ederken bir Ramazan Bayramı'na daha birlik içinde, omuz omza, dayanışma içerisinde ulaşabilmenin çok değerli olduğunu söyledi.

 

Başkan Uysal, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Bayramların dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı günler olduğunu belirten Başkan Uysal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Değerli komşularım, bir bayrama daha hep birlikte ulaştık. Ramazan Bayramımız, Muratpaşa'mız, Türkiye'miz, dünyamız için hayırlı olsun. Dünyanın birçok yerinde değişik sıkıntılar yaşanıyor. Bizim ülkemizde de birçok sosyo-ekonomik sorun var. Ama yine de özel saydığımız bugünlere, birlikte omuz omuza, dayanışma içerisinde ulaşabilmek çok değerli. Barışımız, sevgimiz, saygımız, kardeşliğimiz hep artsın. Allah, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Nice bayramları hep birlikte yaşamayı temenni ediyorum."

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Uysal'dan, bayram, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı