Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 15:58 Bu haber 478 kez okundu
 
Başkan Tütüncü'den bayram mesajı
Gündem Haberi
Başkan Tütüncü'den bayram mesajı

 

 

 

 

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı mesajında tüm vatandaşların bayramını kutladı.

 

Bayramların milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı ve perçinlendiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği müstesna günler olduğunu kaydeden Başkan Hakan Tütüncü, mesajında şöyle dedi:

 

"Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı önemli günlerimizdir. Ramazan Bayramı'nı fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesine katkıda bulunmak hepimizin görevi olmalıdır."

 

"Kepez Belediyesi olarak hemşerilerimizle Ramazan vesilesiyle kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Ramazan ayı boyunca mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük, ev ziyaretlerimizde birlikte olduk, geleneklerimizi en güzel şekilde yaşamaya ve yaşatmaya gayret ettik. Mahallelerimizde dayanışma ve paylaşmanın sembolü olan iftar yemeklerimizle Ramazan bereketini birlikte yaşadık. Dokuma'da kurduğumuz Ramazan Sokağımızda farklı etkinliklerle dolu bir ayı birlikte geçirdik. eçmişten geleceğe Ramazan coşkusunu birlikte en güzel şekilde yaşadık yaşattık.

 

Siz değerli vatandaşlarımızın bayram günlerini Kepez'de huzur içinde yaşaması için başta temizlik ve zabıta hizmetleri olmak üzere her alanda tedbirlerimizi almış bulunuyoruz."

 

"Bu vesileyle başta çocuklarımız ve büyüklerimiz olmak üzere tüm vatandaşların Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum."

 
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Tütüncü'den, bayram, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı