301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 11:54 Bu haber 163 kez okundu
 
Başkan Sözen'in Babalar Günü mesajı
MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
Başkan Sözen'in Babalar Günü mesajı

Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türk örf ve adetlerinde babaların aile içinde merkezi bir konumu olduğunu, evin direği, ailenin dayanak noktası olarak görüldüğünü kaydetti. Çocukların hayata hazırlanmasında, sosyalleşmesinde babaların önemli yer tuttuğunu kaydeden Başkan Sözen, "Aile anne, baba ve çocuklardan oluşan bir bütündür. Ailede babalarımızın varlığı çocukların özgüven kazanmalarında önemli bir unsurdur. Babası ile çift yönlü ve açık bir iletişim içinde çocuklar hayata ve geleceğe daha güvenle bakacaklardır.

Babalar, çocuk açısından himaye eden, kuşatan, güven veren bir unsurdur. İnsan babalık duygusunu baba olunca daha iyi anlar" dedi.

Babaların her an saygıyla anılması gereken değerli varlıklar olduğunu ifade eden Başkan Sözen, mesajında şu ifadelere verdi:

"Bu özel günler babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalıdır. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmek için her türlü fedakarlığı gösteren değerli varlıklarımızdır. Babalar, yılda bir gün değil her an saygıyla ve sevgiyle anılmalıdır. Bu vesileyle tüm babaların ve baba adaylarının gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum."

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Sözen'in, Babalar, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı