301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 15:44 Bu haber 248 kez okundu
 
Başkan Semih Esen, Ramazan Bayramını kutladı
Ramazan Bayramı öncesi işçi ve memur ikramiyesi ile işçi maaşlarını ödeyerek çalışanların yüzünü güldüren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, yaptığı yazılı açıklamayla da Antalyalıların Ramazan Bayramını kutladı.
Siyaset Haberi
Başkan Semih Esen, Ramazan Bayramını kutladı

Ramazan ayı boyunca her hafta birbirinden değerli sanatçıyı bölge halkıyla buluşturan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Ramazan Bayramı öncesi, işçi ve memur ikramiyeleriyle işçi maaşlarını ödeyerek çalışanların da yüzünü güldürdü. “Dolu dolu bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.” diyen Başkan Semih Esen, yaptığı yazılı açıklama ile Antalyalıların Ramazan Bayramını kutladı.  

Başkan Esen açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Asırlardır bizi birbirimize bağlayan, aramızdaki kardeşlik ve dayanışma duygusunu pekiştiren bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu günlerde her zamankinden daha fazla kucaklaşmaya, sarılmaya ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Milletimizin zaferleri ve kültürlerinin temelinde, birlik ve beraberlik ruhu yatmaktadır. Kaynaklarının adil paylaşıldığı, en yüce değer olan emeğin karşılığını bulduğu, adaletin ve eşitliğin sağlandığı, gençlerimizin gelecek endişesinin olmadığı, terör ve şiddetin son bulduğu, herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı mutlu bayramlar diliyorum. Bu duygularla, Ramazan Bayramının insanlık için barış, huzur ve refah getirmesi temennisiyle tüm hemşehrilerimiz ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Semih, Esen,, Ramazan, Bayramını, kutladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı