301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 12:09 Bu haber 785 kez okundu
 
Başkan Cengiz'den ekonomi vurgusu
ANTALYA Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) Başkanı Mustafa Cengiz, yerel seçimlerin geride kalmasıyla birlikte, ülkenin ihtiyacı olan yapısal, hukuki ve mali reformların hayata geçirilebilmesi için makul bir zaman oluştuğunu söyledi.
Ekonomi Haberi
Başkan Cengiz'den ekonomi vurgusu

ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz, yerel seçimin tamamlandığını, sonuçların ülke için hayırlı olmasını dileyerek kazanan tüm belediye başkanlarına başarılı bir dönem geçirmelerini temennisinde bulundu. Yerel seçimlerin geride kalmasıyla birlikte, ülkenin ihtiyacı ve milletimizin talebi olan yapısal, hukuki ve mali reformların hayata geçirilebilmesi için makul bir zaman oluştuğunu vurgulayan Başkan Cengiz, "Bu süre içerisinde, biz genç iş insanlarının geleceğe umutla bakmasını sağlayacak, sürdürülebilir küresel rekabetçi katma değer yaratacak fikirlerin yeşermesine imkan tanıyacak ekosistemin yaratılacağına dair inancımız tamdır" dedi.


Gelişmiş toplumun temeli olan ekonomik kalkınmanın yerelde başladığına değinen Başkan Cengiz, "İktisadın tabana yayılması hususunda özellikle yeni seçilen belediye başkanlarına büyük bir misyon düşmektedir. Kendilerinden beklentimiz insan odaklı belediyecilik ilkeleri doğrultusunda şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışı benimsemeleridir. Dijitalleşen dünyada gelecek için tahminler yürütülemez aksine tasarlanır ve yaşanır. Geleceğin tasarımı ise elbette biz gençlerin elindedir. Bu hususta, sosyal, siyasi ve ekonomik alanlarda biz genç iş insanlarına düşen görevlerin de bilincindeyiz. Bu ödev bize 100. yılını kutlayacağımız bu anlamlı yılda, 19 Mayıs'ları biz gençlere hediye eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından verilmiştir" diye konuştu.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Cengiz'den, ekonomi, vurgusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı