301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 15:29 Bu haber 559 kez okundu
 
Başkan Böcek'ten Bakan Ersoy'a ziyaret
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti. Bakan Ersoy ile Antalya'nın turizm altyapısı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Böcek, “Antalya'nın özellikle turizm ve turizm altyapısı konusunda kaybedecek zamanı yoktur. Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık" dedi.
Siyaset Haberi
Başkan Böcek'ten Bakan Ersoy'a ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, turizm altyapısı ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunmak üzere Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Ankara'da ziyaret etti.  Başkan Böcek, Bakan Ersoy ile yaptığı görüşmenin ardından Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt ile Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile bir araya geldi. Görüşmede Kültür ve Turizm Bakanlığı ile ASAT arasında ortak yürütülen projeler değerlendirildi.

 

TURİZMİN EKSİKLERİ GİDERİLECEK

Antalya'da turizmin gelişmesi ve turizmle ilgili eksiklerin giderilmesi noktasında Büyükşehir Belediyesi olarak yapılması gereken ne varsa yerine getireceklerini ifade eden Başkan Böcek, “Turizmin yoğun olduğu ilçelerimizde tespit ettiğimiz bazı sorunlar var. Özellikle de altyapı ile ilgili bazı sıkıntılar var. Hemşehrilerimize ve şehrimize gelen turistlere daha temiz, daha düzenli, daha konforlu ve daha yaşanabilir bir Antalya sunabilmek için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Bunun için de çalışmalarımıza başladık" dedi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, Böcek'ten, Bakan, Ersoy'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı