Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 12:30 Bu haber 237 kez okundu
 
Başkan Böcek, basınla bir araya geldi
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir araya geldi. Böcek, bu günlere gelmesinde gazetecilerin de katkısı olduğuna dikkat çekti
Gündem Haberi
Başkan Böcek, basınla bir araya geldi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, basın emekçileri ile bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm gazetecileri tek tek selamlayarak günlerini kutladı. Başkan Böcek günün anlam ve önemine uygun yaptığı konuşmada, gazetecilerin kendisine her zaman destek olduğunu vurguladı.

 

Konuşmasına çalışani çalışamayan ve çalıştırılmayan gazetecilerin gününü kutlayarak başlayan Böcek, “Bugüne kadar Antalya’da gece gündüz demeden, yaz kış demeden havada, karada denizde zor şartlarda haber yapmaya çalışan kıymetli dostlarım, 2020 yılının size ailenize ülkemize ve dünyaya sağlık mutluluk huzur ve barış dolu günler getirmesini diliyorum. 25 yıllık siyasi hayatımda hep yanımda oldunuz. Bu güzel günde bizlerle olduğunuz için teşekkür ediyorum. Benim bugünlere gelmeme siz gazeteciler vesile oldunuz. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etme şansım oldu. Ben sen yok biz varız diyerek yola çıktığımız süreçte sizlerin desteği ile Antalyalılar beni bağrına bastı. Biz kimseyi ötekileştirmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz her zaman birlikte yaparız diyoruz. Antalya'yı ortak akılla yöneteceğiz. Bir taraftan tasarrufa giderken, diğer taraftan yarım kalan, hemşerilerimizin talebi olan projeleri de sırası ile gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Başkan Böcek’in ardından konuşma yapan Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haşmet Öyken de, yerel medyanın var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bayram değil, dayanışma ve mücadele günü olarak kutladıklarına dikkat çekti.

 

Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sonlandırıldı.

 

Hazel Berkalp Altaş

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Başkan, Böcek,, basınla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı