301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 14:44 Bu haber 320 kez okundu
 
Başkan adayı Böcek'e Finike'de yoğun ilgi
FİNİKE'de bir dizi ziyarette bulunan CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, halkın yoğun sevgisiyle karşılandı.
Siyaset Haberi
Başkan adayı Böcek'e Finike'de yoğun ilgi

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, CHP Finike Belediye Başkan adayı Mustafa Geyikçi'nin proje tanıtım toplantısına katılmak için ilçede bir dizi temasta bulundu. Muhittin Böcek'e CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Millet ittifakı yöneticileri de eşlik etti. Başkan adayı Böcek, ilk olarak hal komisyoncularıyla kahvaltıda buluştu. Böcek, komisyoncuların sorunlarını dinleyerek, çözüme ilişkin fikir alışverişinde bulundu.


Böcek, daha sonra Finike Belediye Başkan adayı Mustafa Geyikçi ile birlikte Hasyurt Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Muhittin Böcek, Sahilkent, Turunçova, Yuvalı ve Yeşilyurt mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Finikeliler, Başkan adayı Böcek'e yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Başkan adayı Böcek, Finike Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu ve Finike Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ziya Aydemir'i de ziyaret etti. Böcek, son ziyaretini Finike Devlet Hastanesi'ne gerçekleştirdi. Böcek, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.


CHP adayı Böcek, daha sonra CHP Finike Belediye Başkan adayı Mustafa Geyikçi'nin proje tanıtım toplantısına katıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği programda Muhittin Böcek, Finike halkına projelerini anlattı. Muhittin Böcek, güneş enerji santralleri ve güneş tarlaları oluşturacaklarını, farklı yerlerde kurulacak yeni santrallerle mevcut kapasiteyi büyük oranda artırarak, tarımsal sulamada elektriğin bedava olacağını söyledi.


Tarım yatırımları hakkında açıklamada bulunan Muhittin Böcek, “Sera atıkları merkezlerini faaliyete geçirerek atıkları organik gübre ve biyogaza dönüştüreceğiz. Aynı tesislerde budama atıklarını işleyerek kompost gübre haline getireceğiz. Sera yatırımlarındaki sorunları çözme noktasında, imar yönetmeliklerinden kaynaklanan sorunları azaltacağız ve ilçe belediyelerinin gelirlerini sekteye uğratmadan harç bedellerinde denge gözeteceğiz. Belediye tarafından hazırlanacak proje ile Antalya'ya soğuk hava depoları kazandıracağız" dedi.


Büyükşehir adayı Böcek, Finike programı dönüşünde ise Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte Kemer Meydanı'nda halkı selamladı. Muhittin Böcek, daha sonra Kemer'de sivil toplum kuruluşları ve taşımacılık sektörü temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Başkan, adayı, Böcek'e, Finike'de, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı