301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
15 Mart 2021 - Pazartesi 08:25 Bu haber 46 kez okundu
 
Balık pazarının yüzde 35'i tamamlandı
KEPEZ Belediyesi'nin, Fabrikalar Mahallesi'nde temelini attığı ve hemşehrilerine balığı uygun fiyatta sunmayı amaçladığı balık ile organik pazarın inşaatında yüzde 35'ler seviyesine gelindi
Yaşam Haberi
Balık pazarının yüzde 35'i tamamlandı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, üçüncü dönemi için vaat ettiği 123 projeden biri olan ve 30 Aralık'ta temeli atılan Kepez Balık Pazarı ile Organik Pazarı'nın mimari cephesi gün yüzüne çıkmaya başladı. Yüklenici firma, şehrin yeme-içme kültürüne ciddi katkı sağlayacak projenin inşaat çalışmalarının yüzde 35'ini tamamladı. Aynı zamanda ilçeye değer kazandıracak olan çarşının betonarme yapıları da tamamlanma aşamasına geldi. Daha sonra tuğla duvarın örülmesine, çelik konstrüksiyon çatı sistemlerinin yapımına başlanılacak.


Başkan Hakan Tütüncü, balık sırtı şeklindeki mimari projesiyle dikkat çeken Kepez Balık Pazarı ve Organik Pazarı'nın, restoranları, dükkânları, arastası, şehrin en küçük boyuttaki camisiyle önemli bir sosyal yaşam noktası olacağını belirtti. Kepez Balık Pazarı ile Antalyalılara, sağlıklı beslenmede önemli bir rolü olan balığı uygun fiyatta sunacaklarını aktaran Başkan Tütüncü, “Balık tüketimi, sağlık açısından önemli. Bu nedenle deniz ürünlerini, nezih bir ortamda uygun fiyat politikasıyla hemşehrilerimize sunalım arzusundayız. Hemşehrilerimiz, balık restoranlarının, balık satış noktalarının olacağı bu çarşıda, doğal ürünleri de satın alabilme imkânı bulacak. Şehrin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan balık pazarı ve organik pazar, hem sağlıklı beslenmeye bir katkı, hem de şehrimize artı bir değer sağlayacak" açıklamasını yaptı.

 

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Balık, pazarının, yüzde, 35'i, tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı