301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
24 Kasım 2020 - Salı 15:15 Bu haber 17 kez okundu
 
Aydın’dan Başaran’a ziyaret
İYİ Parti İl eski başkanı Ahmet Aydın, İyi Partinin ilk seçilmiş Antalya İl Başkanı olan Mehmet Başaran’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaret sırasında Başaran, emekleri için Ahmet Aydın’a teşekkür ederken, Aydın’da birlik beraberlik mesajı verdi
Siyaset Haberi
Aydın’dan Başaran’a ziyaret

  İyi Parti İl eski başkanı Ahmet Aydın,  birlikte görev yaptığı yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte İyi Parti il Başkanı Mehmet Başaran’ı ziyaret etti. Yapılan kongre sonrasında seçilmiş ilk başkan olan Mehmet Başaran’a hayırlı olsun dileğinde buluna Ahmet Aydın, birlik, beraberlik mesajı verdi. İl Başkanı Mehmet Başaran’da ziyareti nedeniyle teşekkür ettiği Ahmet Aydın’a Türk Bayrağı hediye etti. Başkan Başaran, Aydın’a yerel seçimlerde yapmış olduğu çalışmalardan ve yakalanan başarından dolayı teşekkür etti. Başaran, Ak Partinin siyasetteki rolünü tamamladığına dikkat çekerek, “ İyi Parti hem Antalya’da hem Türkiye’de vatandaşlar tarafından büyük destek görmektedir. İlk seçimlerden birinci parti olarak çıkarak bunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

  Birlik, beraberlik mesajı

  Ahmet Aydın’da, “ Geçmiş dönemde beraber görev yaptığımız yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sn. Mehmet Başaran'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Pandemi süreci ve sağlık sorunlarım nedeniyle sürekli ötelemek zorunda kaldığımız ziyaretimizde yine pandemi koşullarına uygun olarak kalabalıktan kaçındık” diye konuştu. Aydın, “İl Başkanımız ve İl Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar temenni ederken; ülkemizin içinde bulunduğu buhrandan İYİ Parti kadrolarının iktidarında kurtulabileceği, yanlış ve eksik yapılan tüm eylemlerin milletin lehine çevrileceği ve millet egemen bir siyasi zeminin yine İYİ Parti iktidarı sayesinde mümkün olacak. Partimizin birlik ve bütünlüğü için hiçbir sorumluluktan kaçınmayız.harcını hukukla, demokrasiyle, mücadeleyle, azimle, emekle kardığımız partimizin var olma mücadelesinde bir adım geri durmayacağız” dedi. 

  Halil BÜYÜKAYHAN

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Aydın’dan, Başaran’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı