301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ağustos 2019 - Pazar 14:07 Bu haber 527 kez okundu
 
AÜ yeni döneme hazırlanıyor
2019-2020 Eğitim Öğretim Döneminin başlamasına sayılı günler kala Akdeniz Üniversitesi’nde ilaçlama ve ağaç budama çalışmaları başladı.
Eğitim Haberi
AÜ yeni döneme hazırlanıyor

17 Temmuz’da Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) sonuçlanması sonrası Akdeniz Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler için 19 Ağustos’ta başlatılan elektronik kayıtlar 21 Ağustos’ta sona ererken kaydını fakültede yapacak olan öğrenciler için de tanınan 23 Ağustos tarihinin sonuna gelindi.

 

HAZIRLIKLAR SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Güz Yarıyılı kayıtlarının tamamlanması sonrası öğrenciler barınma ihtiyacını gidermek için üniversite çevresinde ev ve yurt araştırmasına girerken üniversite içinde de hazırlıklar son sürat devam ediyor. Görevliler tarafından ağaç budama ve ilaçlandırma çalışmalarının yürütüldüğü kampüsün içinde bazı bölgeler trafiğe kapatılırken öğrencilere ücretsiz ulaşım imkânı sağlayan AÜ 102 ve AÜ103 hatları da temizlik işlemleri boyunca KYK yurdunun önüne çekildi.

16 Eylül tarihinde başlayacak olan Güz Yarıyılı’na tüm çalışmalar yetiştirilerek öğrencilere daha temiz bir kampüs bırakılması amaç ediniliyor.

Halil Büyükayhan

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: AÜ, yeni, döneme, hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı